חדשות פתח תקווה

תכנית יעדים לעובדי העירייה

חדשות פתח תקווה13 בנובמבר 2019    דקה אחת
1

אז מה בדיוק אתה עושה בעירייה? לאחר שנה בתפקיד, מצא גרינברג, כי חלק מהעובדים אינם יודעים את מהות תפקידם. על פי ההנחיות החדשות, כל עובד במערכת העירונית יצטרף לעמוד ברף משימות ויעדים יומיים

תכנית יעדים לעובדי העירייה
צילום אסנת גזית

במסגרת תכנית ארגונית לשיפור השירות ולייעול עובדים במערכת העירונית, דורש ראש העירייה רמי גרינברג, כי מנהלי היחידות יגישו תכנית עבודה מסודרת שתסייע לכל עובד בכל מחלקה, אגף או מנהל בעירייה לעמוד ביעדים שיוצבו בפניו.

לאחר שנה בתפקיד, מצא גרינברג, כי חלק מהעובדים אינם יודעים את מהות תפקידם, אינם ערים לצרכים של עמידה ביעדים, ומשכך רמת התפקוד העירונית נפגמת, כמו גם רמת השירות לתושב. על פי ההנחיות החדשות, כל עובד במערכת העירונית יצטרף לעמוד ברף משימות ויעדים יומיים, שבועיים וחודשיים, כחלק מתוכנית שנתית, שעל אחריות המנהלים ליישמה. יעילותו של העובד תיבחן על פי עמידה ביעדים ובמטרות.

ההחלטה התקבלה סמוך לאישור שקיבלה העירייה ממשרד הפנים ומשרד האוצר, להאריך את תוקפה של התכנית לצמצום מערך כוח האדם בעירייה ויישום תכנית פרישה מרצון לתקופה נוספת. "אנחנו רוצים ליצור מצב, שבו כל עובד יודע בדיוק את מהות תפקידו ואת משימותיו לאורך תקופה של שנה. רק כך נוכל לייעל את המערכת ואת רמת השירות לתושבים", הסביר גרינברג.

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

ונדליזם למכוניות

ביום שישי 24.1.20 לפנות בוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח על גרימת נזק לרכבים ברח' סלנט בפ"ת. מבדיקה ראשונית של שוטרים...

חדשות פתח תקווה26 בינואר 2020    דקה אחת
0

"גופה בוואדי"

  דיווח שווא על גופה שצפה בוואדי סמוך לשכונת הדר גנים בעיר, שהתברר כ"מעשה קודנס", הוביל לעיכובו לחקירה של בן...

חדשות פתח תקווה26 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    אכן התייעלות היא מבורכת ואומנם עובדים במקום ציבורי אבל סוף סוף במקום להסתובב בחיים עוזר בשעות העבודה ויעדו מניקור/פדיקור יעבדו