חדשות פתח תקווה

תושב שכונת שערייה, נהרג בתאונה

חדשות פתח תקווה23 בדצמבר 2019    דקה אחת
1

יוסף קהלני מפתח תקווה הוא אחד מארבעת ההרוגים בתאונת הדרכים הקטלנית שארעה אמש

תושב שכונת שערייה, נהרג בתאונה

יוסף קהלני, בן 79 משכונת שערייה בפתח תקווה הוא אחד מארבעת ההרוגים בתאונת הדרכים המצמררת שאירעה אמש בצומת בדק שבין בני עטרות לשדה התעופה בן גוריון.
קהלני , כהרגלו מדי שבוע חזר באוטובוס 947 מירושלים בדרכן לביתו אלא, שאמש איבד נהג האוטובוס את השליטה על ההגה והתנגש בעוצמה בתחנת אוטובוס מבוטנת. פלטת בטון עפה ממקומה כתוצאה מעוצמת הפגיעה וגרמה למותם של ארבעה נוסעים בהם כאמור קהלני.
נציין כי המנוח , פנסיונר של בית החולים תל השומר, התגורר במשך שנים בקיבוץ משמר השרון ובמהלך חייו חזר בתשובה ואף התחרד. את ימיו מילא בתוכן של תורה שאותה נהג להפיץ באהבה בשיעורים שהעביר בבית הכנסת בשכונת מגוריו. הוא הותיר אחריו שלוש בנות איריס , אורנה ודקלה ו 14 נכדים. היום בשעה 15.00 הוא יובא למנוחת עולמים בבית העלמין סגולה בעיר.

בתו אורנה על אביה: "אוהב שלום ורודף שלום, איש של טבע ואהבת הארץ, למדן גדול בתורה ובעל ידע נרחב בגמרא. אבא נפלא חם ואוהב ובעל אוהב ומסור".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שלושה חולי קורונה בפתח תקווה ובית חולים...

בבית חולחיבילינסון במחלקה האורולוגית מטופלת סיעודית בת 82 לאחר ניתוח אובחנה כחולת קורונה , ככל הנראה ממבקריה . לכן 30...

חדשות פתח תקווה26 במרץ 2020    4 דקות
0

מתמודדים עם הקורונה

המאבק במשבר נגיף הקורונה מחריף. מחד, העיריים הוציאה היום מכתב המבהיר כי על כל מוסדות החינוך בעיר צריכים להשאר סגורים,...

חדשות פתח תקווה25 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • יוני
    יהי זכרו ברוך אמן ואמן

    תאונת אוטובוס