חדשות פתח תקווה

תוספת של 46 מיליון שקל לשדרוג השכונות הוותיקות

חדשות פתח תקווה30 בנובמבר 2021    דקה אחת
0
תוספת של 46 מיליון שקל לשדרוג השכונות הוותיקות

מועצת העיר אישרה בראשית השבוע תוספת תקציב בסך 46 מיליון שקל לטובת מגוון פרויקטים בתחום התשתיות והבינוי. ראש העירייה רמי גרינברג ציין כי עיקר התוספת תופנה לטובת הצטיידות בתי הספר ושיפוץ מוסדות חינוך, פיתוח גנים ציבוריים, המשך שדרוג תאורת הרחוב, שיקום כבישים ומדרכות, שדרוג מתקני הספורט ושדרוג והכשרת מבני ציבור, כשהדגש על השכונות הוותיקות, שלדבריו הוזנחו במשך שנים.
מנגד טוענים תושבי שכונות שעריה ואחדות, כי עד שלא יראו את הטרקטורים הופכים את השכונות, הם לא יסתפקו בהבטחות. "שמענו מתחילת הקדנציה שיטפלו בשכונות הישנות, אבל הבטחות לחוד ומעשים לחוד. הודיעו בקבוצות הוואטסאפ שאישרו תקציב, אבל אנחנו רוצים מעשים ולא ברבורים. הטענה ששנים הזניחו את השכונה שלנו חוזרת על עצמה כבר ארבע קדנציות, ועדיין המצב בלתי נסבל, כאילו אנחנו לא נחשבים תושבי העיר. בסופו של יום, המכה תבוא על העירייה, כי היא תיאלץ לבצע את העבודות כשהמחיר יהיה גבוה פי כמה".
במקביל, הוחלט במועצת העיר כי העירייה תקדם יוזמות לשמירה על הסביבה והעלאת המודעות לניקיון העיר ולהפחתת השימוש בחומרים מזהמים. על פי ההחלטה, העירייה תחייב בכל חוזה חדש עם חברות ניקיון קבלניות להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה.
בנוסף, בעירייה מתכוונים לקדם שיתוף פעולה עם מגמות העיצוב במוסדות החינוך בעיר, על עיצוב שלטי חוצות שהמסר שלהם יתמקד בהעלאת המודעות לניקיון ולשמירה על הסביבה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רחוק מהעין, קרוב ללב

סגן י', בן 23 מפתח תקוה, סיים ביום רביעי שעבר קורס מפעילי כלי טיס המאוישים מרחוק (כטמ"ם). את הקורס סיימו...

חדשות פתח תקווה28 בדצמבר 2021    דקה אחת
0

ציר ז'בוטינסקי נחסם בשל תאונת קטנוע

רוכב קטנוע נפצע ביום שני באורח בינוני בתאונת דרכים שבה היה מעורב על פי החשד גם נהג רכב פרטי שחלף...

חדשות פתח תקווה28 בדצמבר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה