חדשות פתח תקווה

שלב התשובות

חדשות פתח תקווה31 באוקטובר 2018    4 דקות
0

יממה לפני הבחירות פנינו לראש העירייה איציק ברוורמן, לרמי גרינברג ולאיתי שונשיין - והצבנו בפניהם שמונה שאלות זהות. גרינברג ושונשיין ענו, ברוורמן בחר לא לענות

שלב התשובות
גרינברג בקלפי | צילום: אלון חכמון

רמי גרינברג

24 שעות לפני אחד מהימים הגורליים בחייך, איך התחושה? בטוח בעצמך?
"התחושה מאוד טובה! מאות פעילים מסתובבים בעיר, ובמטה יש פעילות אינטנסיבית. אנחנו מוכנים לקרב וננצח במלחמה על העיר. אני מאוד בטוח בעצמי בעיקר בזכות מי שמלווה אותי – המתנדבים, התושבים שמסייעים, הצוות והמשפחה. כולם מחזקים את הביטחון שלי וכמובן הסקרים מעידים שהמהפך יקרה".
מה הדבר הראשון שאתה מתכוון לעשות רגע אחרי שתדע את התוצאות?
"אחגוג עם הפעילים והמתנדבים, ולאחר מכן אסע למשפחתי ואברך את אבי ואמי היקרים, שתומכים בי לאורך כל הדרך ובמועמדות הזו בפרט".
והיה וזכית בבחירות, את מי תרצה לידך בקואליציה?
"אני פתוח לקבל את כולם לקואליציה שלי. אשמח לקואליציה הרחבה ביותר שידעה העיר, ונראה שנלך לכיוון הזה לאור התמיכה שקיבלתי מכלל הסיעות המועמדות למועצת העיר".
האם יש סיכוי שתצרף לקואליציה את יריבך בבחירות אחרי מסע ההשמצות ביניכם?
"כפי שציינתי, אני פתוח לקבל את כולם ואפעל כראש עיר למען טובת התושבים והשכונות. כל מי שיוכל לתרום לטובת העניין יוכל לכהן בקואליציה שלי".
מהי התכנית הכי גדולה שאתה מתכוון לקדם בקדנציה החדשה?
"תכנית גרינברג. מדובר בתכנית עבודה סדורה לפתח תקוה, כזו שתצעיד את העיר קדימה ותביא אותה להצטיינות בכלל התחומים. היא חולקה לכל התושבים בדואר וניתן לקרוא אותה באינטרנט, ואני מתחייב לפעול לאורה במהלך הקדנציה".
והיה והפסדת בבחירות, מה הדבר הראשון שאתה מתכוון לעשות?
"להמשיך לשרת את תושבי פתח תקוה למען הצלחת העיר, טיפול בשכונות ומתן מענה לתושבים".
האם תישאר במועצה אם תפסיד בבחירות?
"אני לא אפסיד. כל הסקרים מורים על כך שאני מנצח וכך גם הקולות מהשטח. מחר אני אנצח, והמהפך יושלם לטובת העיר והתושבים".
הימור שלך. רגע לפני הבחירות. האם אתה מאמין שתנצח בבחירות? וכמה מנדטים תשיג סיעת התחדשות בראשותך?
"אני אנצח, זה לא קשור להימורים. רוב התושבים רוצים שינוי ומבינים שרק אני יכול להדיח את ראש העיר המכהן, שנכשל בניהול העיר, ולכן גם רובם מצביעים לי ואני המנצח בכל הסקרים. מבחינת מנדטים אני מאמין כי התחדשות בראשותי תשיג 7-6 מנדטים ותהיה הסיעה הגדולה ביותר במועצת העיר".

איתי שונשיין

24 שעות לפני אחד מהימים הגורליים בחייך, איך התחושה? בטוח בעצמך?
"תחושה של התרגשות גדולה ברמה האישית ותקווה גדולה עבור העתיד של העיר. אני בטוח בדרכי וגם בטוח ומאמין שהציבור ייצא להצביע ויממש את יום השבתון להשפיע. אני מניח שהמועמדים האחרים בטוחים בעצמם ומצפים שהסיעות החרדיות יכתירו אותם. אבל הפעם רובו של הציבור הוא זה שיכריע".
מה הדבר הראשון שאתה מתכוון לעשות רגע אחרי שתדע את התוצאות?
"הדבר הראשון שאעשה מיד לאחר קבלת התוצאות, זה להוציא סרטון שבו אפנה לציבור ואבהיר שכל מה שהתחייבתי לקדם אני מתכוון ליישם.חשוב לי שהציבור ידע גם יום לאחר הבחירות שיש להם ראש עיר שהם יכולים לתקשר איתו ושעומד במילותיו".
והיה וזכית בבחירות, את מי תרצה לידך בקואליציה?
"אני לא פוסל אף סיעה ואף אדם. כל מי שרואה את טובת העיר ורוצה לקדם אותה, יכול להיות שותף כל עוד הדברים יהיו ממקום הגיוני ולא יתבססו על סחיטה של הקופה הציבורית לטובת אג׳נדות ומגזרים ספיציפיים ובלי ראיה רחבה ומתחשבת בכלל הציבור".
האם יש סיכוי שתצרף לקואליציה את יריבך בבחירות אחרי מסע ההשמצות ביניכם?
"בשלב זה אני מרוכז במשימה לנצח בבחירות ולקחת את פתח תקוה לעתיד טוב יותר. אם הציבור יחליט אחרת, אמשיך לשרת אותו ואבחר את הדרך הנכונה שבה אוכל להיות מחויב לו בצורה האופטימלית ביותר".
והיה והפסדת בבחירות, מה הדבר הראשון שאתה מתכוון לעשות?
"בקדנציה החדשה אני מתכוון להשקיע בחזות מרכז העיר, לקדם תכניות של פינוי־בינוי ותמ״א 38 ולשפר את איכות החיים ביומיום,  אם זה בתנאים של כיתות הלימוד, גני הילדים, גני השעשועים ותנועות הנוער, ולאו דווקא באירועים ראוותניים וחד-פעמיים. זה לא ימנע מאיתנו להשקיע במתחמי הפנאי ולהפוך את פתח תקוה לעיר צעירה ואטרקטיבית, שמביאה תושבים חדשים להתגורר בה בגלל מחירי הדיור, אבל בעיקר נהיה עיר אשר קודם כל שומרת על הצעירים שכבר חיים בה ונותנת להם אמונה ותקווה".
האם תישאר במועצה אם תפסיד בבחירות?
"אני לא חושב על היום שאחרי אם לא אבחר, ואני בן אדם אופטימי וחושב רק על הדברים שמתכוון לעשות".
האם תישאר במועצה אם תפסיד בבחירות?
"אשאר ואמשיך לייצג את הציבור היכן שהוא ימצא לנכון שאשרת אותו".
הימור שלך, רגע לפני הבחירות. האם אתה מאמין שתנצח בבחירות? וכמה מנדטים תשיג סיעת מחוברים בראשותך?
"אני מאמין שאבחר להיות ראש העיר בסיבוב השני, ושרשימת מחוברים תגרוף לא פחות מ-5 מנדטים ותהיה הרשימה החילונית הגדולה במועצה".

שונשיין בקלפי

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה