חדשות פתח תקווה

שישה מרכזי נוער חדשים ייחנכו השבוע

חדשות פתח תקווה19 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

המשנה לראש העירייה רפי דהן, האחראי על אגף נוער, חברה וצעירים בעירייה:"מטרת ההשקעה בדור העתיד שלנו מעצבת את פני החברה והתרבות במדינה כולה ובעיר בפרט"

שישה מרכזי נוער חדשים ייחנכו השבוע
הקן החדש של הנוער העובד והלומד. הפתיחה בקרוב ׀ צילום: אלון חכמון

שישה מרכזי נוער ומבנים חדשים ייחנכו בשבוע הקרוב בעיר. בתיכון ברנר ייפתח בתחילת השבוע סניף חדש של "כנפיים של קרמבו". הפנינג מרהיב לרגל פתיחת סניף חדש של תנועת הנוער הלאומי יתקיים בבית הספר קיבוץ גלויות. שבט "ברק" של הצופים יחנוך ביום שלישי מבנה חדש ברחוב קיבוץ גלויות. באותו יום תחגוג תנועת "עזרא" הנחת אבן פינה בבית הספר עמיטל. ביום חמישי ייערך אירוע לפתיחת מרכז נוער חדש בשם "המחנה" בשכונת מחנה יהודה ברחוב הבעל שם טוב 26. את הטקסים תסיים תנועת הנוער העובד והלומד, עם חנוכת מבנה חדש לקן שיפר-נווה דקלים ברחוב שלום דוראני.
על הפרויקטים החדשים אחראי אגף הנוער, חברה וצעירים בעירייה, בניהולו של גיא אליהו ובראשות המשנה לראש העירייה רפי דהן. במהלך הקיץ הציג האגף מגוון פעילויות לבני נוער בעיר, ששיאו היה בהופעה של הזמר עדן חסון בפני 7,000 צעירים. במהלך החופשה פעלו כל בתי הנוער ומגרשי הספורט בעיר עד שעות הלילה.
דהן מסכם את עונת הקיץ בסיפוק, כשגולת הכותרת הם סמינרים למנהיגות צעירה וקייטנת מדע, שבה השתתפו כ-600 חניכים. "זה עיקר העשייה החשובה שלנו עבור בני הנוער וזוהי מהות החיים של כולנו", מציין דהן. עוד מהלך שהוא גאה בו הוא כנס המתגייסים, שבו השתתפו השנה כאלף בוגרי י"ב. דהן: "ההשקעה בדור העתיד שלנו היא לטווח ארוך, מתוך כוונה לעצב את פני החברה והתרבות במדינה כולה ובעיר בפרט. האגף עומד מאחורי מיזמים מדהימים, וידו עוד נטויה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה