חדשות פתח תקווה

שיחות וואטסאפ עם המשפחה, ערבי שירה וריקודים

חדשות פתח תקווה4 במאי 2020    דקה אחת
0

הפכו לשגרה החדשה של דיירי המרכז השיקומי-גריאטרי בית רבקה במהלך תקופת הקורונה # "אנו מודעים להתמודדות ולקושי בריחוק פיזי עם בני המשפחה ולכן חשוב לנו לשמר את הקשר של המטופלים עם קרוביהם"

שיחות וואטסאפ עם המשפחה, ערבי שירה וריקודים

 

 

בשבועות האחרונים לנוכח התפרצות נגיף הקורונה התרגלנו למציאות חדשה של הימנעות ממפגשים בכלל ועם בני הגיל השלישי בפרט. במרכז השיקומי גריאטרי, בית רבקה, שוקדים כל העת כדי לאפשר למטופלים במרכז להמשיך ולהיות מחוברים לבני משפחתם ויקיריהם באמצעות שיחות וואטסאפ יזומות.

לדברי ד"ר מירה מרם אדרי מנהלת בית רבקה: "אנו מודעים להתמודדות ולקושי בריחוק פיזי עם בני המשפחה ולכן חשוב לנו לשמר את הקשר של המטופלים עם קרוביהם. בנוסף העמדנו לטובת משפחות מטופלינו אשת קשר ייעודית הזמינה לתמיכה וליווי המשפחות בתקופה זו".

לצד שגרת הטיפולים, הצוות השיקומי במרכז דואג גם לפנאי המטופלים במגוון פעולות יצירתיות ובהם ערבי שירה וריקודים, תעסוקה קוגניטיבית באמצעות חוברות ייעודיות שצוות ריפוי ועיסוק הפיק לטובת המטופלים וייזום שיחות וידאו בין המטופלים עם בני משפחותיהם.

"מורל מטופלינו הוא חלק מהצלחת הטיפול הרפואי ולכן חשוב לנו להפעיל ולבדר כמה שניתן בתקופה מאתגרת זו. עובדי המרכז יוזמים פעילות משותפת של נגינה, ריקודים כדי להפעיל פיסית את המטופלים ואף הפקנו חוברות ייעודיות כדי להקנות סדר יום ושגרה מובנת למטופלים המותאמת למציאות החדשה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

אושר במועצת העיר: קבלנים יחויבו בתשלום הוצאות...

כחלק מהפעילות המאומצת לשמירה על ניקיון העיר ושיפור חזותה, מחויבים הקבלנים בניקיון המדרכה והכביש מסביב לאתר הבנייה בו הם עובדים....

חדשות פתח תקווה28 ביולי 2020    דקה אחת
0

התגלה עובד חולה קורונה במרכז השירות של...

הודעה חשובה לתושבי פתח-תקווה והסביבה בדבר מקרה קורונה במרכז השירות של עמידר בעיר פתח תקווה לאחר שהתגלה אתמול, יום שני,...

חדשות פתח תקווה21 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה