חדשות פתח תקווה

שיחות וואטסאפ עם המשפחה, ערבי שירה וריקודים

חדשות פתח תקווה4 במאי 2020    דקה אחת
0

הפכו לשגרה החדשה של דיירי המרכז השיקומי-גריאטרי בית רבקה במהלך תקופת הקורונה # "אנו מודעים להתמודדות ולקושי בריחוק פיזי עם בני המשפחה ולכן חשוב לנו לשמר את הקשר של המטופלים עם קרוביהם"

שיחות וואטסאפ עם המשפחה, ערבי שירה וריקודים

 

 

בשבועות האחרונים לנוכח התפרצות נגיף הקורונה התרגלנו למציאות חדשה של הימנעות ממפגשים בכלל ועם בני הגיל השלישי בפרט. במרכז השיקומי גריאטרי, בית רבקה, שוקדים כל העת כדי לאפשר למטופלים במרכז להמשיך ולהיות מחוברים לבני משפחתם ויקיריהם באמצעות שיחות וואטסאפ יזומות.

לדברי ד"ר מירה מרם אדרי מנהלת בית רבקה: "אנו מודעים להתמודדות ולקושי בריחוק פיזי עם בני המשפחה ולכן חשוב לנו לשמר את הקשר של המטופלים עם קרוביהם. בנוסף העמדנו לטובת משפחות מטופלינו אשת קשר ייעודית הזמינה לתמיכה וליווי המשפחות בתקופה זו".

לצד שגרת הטיפולים, הצוות השיקומי במרכז דואג גם לפנאי המטופלים במגוון פעולות יצירתיות ובהם ערבי שירה וריקודים, תעסוקה קוגניטיבית באמצעות חוברות ייעודיות שצוות ריפוי ועיסוק הפיק לטובת המטופלים וייזום שיחות וידאו בין המטופלים עם בני משפחותיהם.

"מורל מטופלינו הוא חלק מהצלחת הטיפול הרפואי ולכן חשוב לנו להפעיל ולבדר כמה שניתן בתקופה מאתגרת זו. עובדי המרכז יוזמים פעילות משותפת של נגינה, ריקודים כדי להפעיל פיסית את המטופלים ואף הפקנו חוברות ייעודיות כדי להקנות סדר יום ושגרה מובנת למטופלים המותאמת למציאות החדשה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה