חדשות פתח תקווה

שונשיין מצטרף לגרינברג

חדשות פתח תקווה26 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

סגן ראש העירייה לשעבר ואחד המתמודדים לראשות העירייה, מונה למשנה נוסף לגרינברג • בנוסף, ירכז את פעילות העירייה באזורי התעשייה, מרכז והקמת הקמפוס האקדמי • גרינברג: "איתי הוא תוספת חשובה להנהלת העיר"

שונשיין מצטרף לגרינברג
שונשיין וגרינברג. "מכירים היטב, החיבור טבעי" ׀ צילום: דוברות העירייה

איתי שונשיין, סגן ראש העירייה לשעבר ואחד המתמודדים לראשות העירייה, החליט השבוע להיפרד ממושבו באופוזיציה ולהצטרף לקואליציה בראשות רמי גרינברג. זאת, לאחר שמונה לכהן כמשנה נוסף לראש העירייה וחבר הנהלת העיר. בנוסף, יקבל שונשיין תיקים משמעותיים, כמו ראש מִנהלת אזורי ההייטק והעסקים, ראש מִנהלת מרכז העיר וקידום הקמת קמפוס האקדמי ומעונות לסטודנטים.
כבר במהלך מערכת הבחירות, התנהלו שיחות בין גרינברג לשונשיין, אולם זה דחה הצעה לחבור לגרינברג ולהסיר את מועמדותו. בין השניים, נציין, שררו יחסי חברות עוד בתקופת כהונתו של גרינברג כעוזר מנכ"ל העירייה דני סויסה, ומאוחר יותר כעוזר ראש העירייה לשעבר איציק אוחיון. מאז הבחירות, דחה שונשיין הצעה לכהן כמנכ"ל עיריית ראשון לציון, ובחר לעבוד כעורך במשרד קרן וחיים ראובן.
יש הרואים בחיבור הנוכחי מעין הצהרת כוונות, שלפיה שונשיין לא מתכוון להתמודד על ראשות העירייה בבחירות הבאות, אף שעוד מוקדם לקבוע. חבירתו לגרינברג תאפשר לו לחזור למרכז הבמה הפוליטית, עם תפקיד בכיר בסיעה של גרינברג. מצד שני, החיבור החדש מהווה איום עבור חברים בסיעת התחדשות של גרינברג, שעסוקים בתקופה האחרונה ביריבויות ובמחלוקות פנימיות.
גרינברג מברך: "אני שמח על הצטרפותו של איתי לקואליציה בראשותי. אין ספק, שהוא תוספת חשובה להנהלת העיר, ואני סמוך ובטוח כי הצטרפותו תסייע להמשיך ולקדם את השינוי המורגש בשנה האחרונה".
שונשיין: "הבחירות הסתיימו לפני כשנה, וניכרים בשטח השינויים והאנרגיות החדשות של גרינברג. עבדנו שנים רבות בשיתוף פעולה, גם בתקופתו כחבר מועצה באופוזיציה. אנחנו מכירים היטב זה את זה, ולכן החיבור הוא טבעי. אני שמח להצטרף לגרינברג ולהביא את הניסיון והאהבה שלי לעשייה הציבורית ולתושבי פתח תקוה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

העיר שגדלה באחת

היום, (13.11) אחרי דיונים, נפלה החלטת הותמ"ל (הועדה הארצית של תכנון ובנייה למתחמי דיור מועדפים), לאשר את תוכנית סירקין. משמעות...

חדשות פתח תקווה13 בנובמבר 2019    4 דקות
1

סניף טר"ם ייצא מהבניין בכפר גנים א'

שנתיים לאחר שנפתח סניף טר"ם, המעניק שירותים רפואיים טרום פנייה למיון, בכניסה לבניין מגורים ברחוב לוחמי הגטו שבשכונת כפר גנים...

חדשות פתח תקווה13 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה