חדשות פתח תקווה

שוטר מואשם במעשה מגונה

חדשות פתח תקווה20 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

תושב העיר בן 42 נאשם במעשה מגונה שביצע לכאורה בקצינת משטרה בעת שהיו בנסיעה בניידת • בעקבות המקרה הוא הודח מקורס קצינים בכירים ויצא לחופשה כפויה

שוטר מואשם במעשה מגונה
ניידת משטרה. "לא מה שמצופה מקצין בכיר" ׀ צילום: פלאש 90

המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) בפרקליטות המדינה הגישה ביום ראשון לבית משפט השלום בתל אביב כתב אישום נגד קצין משטרה בדרגת רפ"ק, בן 42, תושב העיר המייחס לו עבירה של מעשה מגונה שביצע לכאורה בקצינת משטרה.
מכתב האישום עולה כי הקצין, חניך בקורס פיקוד ומטה (פו"מ) של המשטרה, ביצע לכאורה את המעשים המיוחסים לו, לפני כשלושה שבועות כשהשניים יחד עם שני קצינים נוספים עשו דרכם חזרה מערב יחידה שהתקיים בהאנגר בתל אביב, למכללה בבית שמש. הנאשם כך עולה החל לשלוח ידיים לעברה של המתלוננת וללטף את גופה בניגוד לרצונה.
בעקבות האירועים התלוננה הקצינה בפני הממונים עליה במכללה ואלו העבירו את תלונתה לידיעת יועצת המפכ"ל לענייני נשים שהחליטה לאחר בחינת הטענות, להעביר את החומר לחקירת מח"ש.
עוד במסגרת החקירה הוחלט במשטרה להדיח את הקצין מהקורס ולהוציאו כאמור לחופשה כפויה.
ממשטרת ישראל נמסר: "מיד עם היוודע דבר המקרה עודכנה יועצת המפכ"ל לענייני נשים והועבר דיווח מיידי למחלקה לחקירות שוטרים. בהמשך, לאור חומרת החשדות, הודח הקצין מהקורס ומייד עם קבלת הודעת מח"ש בדבר ההחלטה להגיש כתב אישום, הוחלט על ידי ר' אגף משאבי אנוש על הוצאתו לחופשה כפויה. המעשים שבהם מואשם הקצין, כפי שהם עולים מכתב האישום שהוגש היום על ידי מח"ש הינם חמורים ואינם עולים בקנה אחד עם המצופה משוטר, לא כל שכן מקצין הנמצא בקורס המכשיר לקצונה בכירה בארגון. עם קבלת מלוא חומר החקירה ממח"ש תיערך בחינה נוספת בעניינו".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שנה של מעשים טובים

80 משפחות מבית הכנסת צעירי כפר גנים 2011 שבשכונת כפר גנים ג' בעיר, התאספו כמידי שנה בעשור האחרון ונרתמו לאריזת...

חדשות פתח תקווה23 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

הרחבת הקואליציה

איתי שונשיין, חבר מועצת העיר שאף התמודד לראשות העיר בבחירות האחרונות, חובר לראש העיר רמי גרינברג שמרחיב את הקואליציה. רמי...

חדשות פתח תקווה20 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה