חדשות פתח תקווה

שוב מאיימים על חיי ראש העיר

חדשות פתח תקווה8 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

רגע לפני שיום הכיפורים נכנס, רובנו מבקשים סליחה, אבל יש מי שמאיים על חיי ראש העירייה

שוב מאיימים על חיי ראש העיר
גרינברג. צילום: אלון חכמון

שוב איומים על חייו של ראש העירייה רמי גרינברג. בשעות הבוקר המשטרה עצרה המשטרה צעיר שהתדפק בחוזקה על דלת לשכתו של ראש העירייה והתבטא בצורה מאיימת עוד קודם לכן במהלך הלילה קיבל גרינברג, במכשיר הטלפון הנייד שלו הודעות הנושאת אופי מאיים.

ערב יום הכיפורים ויש מי שהחליט שלא להמתין ולשלוח מסרים מאיימים לראש העירייה גרינברג, תוך שהוא טוען כי יפגע בו וברכבו. גרינברג, שלא הגיב להודעות הגיע ללשכתו בשעת בוקר מוקדמת ובשלב מאוחר יותר הצטרפה לעבודה גם מנהלת לשכתו חני שוורץ. בעוד השניים עובדים במשרד בעירייה התדפק על דלת לשכת ראש העירייה בחוזקה עובד עירייה שהועבר לתפקיד אחר. "הוא דפק בעוצמה על הדלת והתבטא בצורה מאיימת" טוען ראש העירייה. "מדובר באדם גדול ממדים שעבר תפקיד בתוך המערכת והחליט לבוא אליי כדי בנימה מאיימת".

גרינברג ומנהלת לשכתו הזעיקו למקום את המשטרה והחשוד במעשה עוכב לחקירה.

ראש העירייה רמי גרינברג. "איש לא ירתיע אותי מלהמשיך בעשייה לטובת התושבים . שינויים במערכת מתבצעים על רקע מקצועי וצרכים של המערכת. יש מנהלי אגף ומנהלי מינהלים שניתן לפנות אליהם ולא כל דבר צריך להפנות אליי. בכל אופן מסרים מאיימים בטלפון וניסיון לאיים עליי לא יצלחו".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

צעדים חדשים להקלת התנועה בעיר

  העירייה החלה ביישום צעדים משמעותיים להקלה על זרימת התנועה במרכז העיר ובצמתים מרכזיים, סמוך לכניסות וליציאות מהעיר. בוועדת התנועה...

חדשות פתח תקווה20 בינואר 2020    דקה אחת
0

אתר העירייה: במקום ה-9 במדד השקיפות

  בתוך שנתיים, רשמה העירייה קפיצה של שישה מקומות בדירוג רמת השקיפות של האתר העירוני - והתברגה במקום התשיעי, עם...

חדשות פתח תקווה20 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה