חדשות פתח תקווה

שוב: איומים על חיי ראש העירייה

חדשות פתח תקווה28 במרץ 2019    דקה אחת
0

לאחרונה העבירו גורמים עברייניים מסרים מאיימים גם כלפי מנהל מִנהלת התעשייה ומנהל אגף הפיקוח על הבנייה • גרינברג: "לא נרתע ולא מתרגש"

שוב: איומים על חיי ראש העירייה
גרינברג. צילום: אלון חכמון

משטרת פתח תקוה עדכנה את ראש העירייה רמי גרינברג, כי יש בידיה מידע מודיעיני על כוונה לפגוע בו מצד גורמים עבריינים. במשטרה ביקשו שגרינברג יתהלך ברחובות העיר בצמוד לפמליה ומאבטח שיתלוו אליו לכל אורך חגיגות פורים שהתקיימו בעיר.
לאחרונה העבירו מספר גורמים עברייניים, חלקם מהעיר וחלקם הקשורים לדמויות מפתח בעיר, מסרים מאיימים המופנים לגרינברג ולמספר גורמים בעירייה, לרבות מנהל מִנהלת התעשייה שלמה בנימין ומנהל אגף הפיקוח על הבנייה ירון הלפגוט.
בתגובה, הצהיר גרינברג כי אין בכוונתו להיכנע לתכתיבים או מסרים מאיימים, וכי פעילותו תמשיך להיות לרווחת התושבים. במקביל, הוא דחה הצעות להגברת האבטחה סביבו, ולמעט מערכת מצלמות בלשכתו ובכניסה לבניין העירייה, הוא מסרב להציב מאבטח בשעות הערב, חרף העובדה שבשעות אלה הוא נוהג לקבל קהל.
"אני לא נרתע ולא מתרגש. שום דבר לא ימנע ממני להמשיך לעשות את המקסימום עבור התושבים. הבנתי שיש כלפיי מסרים מאיימים, אבל זה לא מה שיגרום לי לעצור בדרך שבה אני נוהג", ציין גרינברג.
בתוך כך, בלילה שבין שני לשלישי ביצע אגף הפיקוח על הבנייה הריסה של גדר שהציב תושב עיר שכנה סביב שטח המוגדר בחלקו כציבורי ובבעלות העירייה, ברחוב אימבר באזור התעשייה קריית אריה. זאת, לאחר שמשך תקופה הכשירה העירייה את השטח האמור לטובת מגרש חנייה לרווחת הציבור ללא תשלום. לטענת העירייה, השתלטות אותו גורם על המגרש האמור ביטלה את השירות שניתן חינם, ובמקומו הוקם חניון בתשלום.
"בעזות מצח, השתלט אותו גורם על שטח ציבורי, חיסל חניון פתוח לרווחת הקהל, והחל לגבות דמי חנייה, כשהוא מספח את השטח הציבורי לשטח שבחזקתו כביכול. ביצענו הריסה של הגדר בשטח הציבורי ופתחנו את החנייה לרווחת הציבור ללא תשלום", הסביר ראש העירייה רמי גרינברג.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

הרחבת הקואליציה

איתי שונשיין, חבר מועצת העיר שאף התמודד לראשות העיר בבחירות האחרונות, חובר לראש העיר רמי גרינברג שמרחיב את הקואליציה. רמי...

חדשות פתח תקווה20 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

מיזם ה"סבבוס" יורחב

התחבורה הציבורית בשבת, שקישרה בין רמת גן למוקדי הבילוי והים בתל אביב, תורחב, והיא צפויה לכלול בשלב הראשון את קריית...

חדשות פתח תקווה19 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה