חדשות פתח תקווה

שבע שנות מאסר לפורץ סדרתי

חדשות פתח תקווה29 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

תושב העיר בן 42 הורשע בשורה ארוכה של התפרצויות לדירות בגוש דן והשרון • שותפו לעבירות, תושב ירושלים, נידון לשלוש שנות וחצי מאסר

שבע שנות מאסר לפורץ סדרתי
פורץ בפעולה. שלל של עשרות אלפי שקלים ׀ צילום: ingimage

שבע שנות מאסר גזר בשבוע שעבר בית משפט השלום בעיר על תושב פתח תקוה בן 42, ושותפו לעבירות, תושב ירושלים בן 34, נידון לשלוש וחצי שנות מאסר.
השניים הורשעו בסדרת עבירות רכוש, ובהן התפרצויות לדירות מגורים וגניבות מתוכן באזור פתח תקוה, רעננה, כפר סבא, נתניה, בת ים, חולון ותל אביב. את כתב האישום הגישה מחלקת התביעות של מחוז מרכז במשטרה, שדרשה להשית על השניים עונש חמור לאור הנזק והפגיעה שהסבו לאזרחים רבים.
מכתב האישום עולה כי שני הנאשמים חברו יחד לביצוע שורה של עבירות רכוש, תוך שהם עושים שימוש באביזרים ייעודיים לפריצה, שנתפסו ברשותם שעה שנעצרו.
בית המשפט הרשיע את השניים בעבירות שיוחסו להם, כשהוא מייחס לתושב פתח תקוה מעורבות ב-13 עבירות של התפרצויות לדירות מגורים וב-17 מעשי גניבה, נהיגה בזמן פסילה ועבירות נוספות. שותפו, תושב ירושלים, הורשע בחמש עבירות של התפרצויות לבתים, חמש עבירות גניבה בצוותא ועוד.
נציין כי במהלך החקירה עלה כי הנאשמים ביצעו את עבירות ההתפרצויות לדירות מגורים בזמן קצר, ולעתים ביצעו כמה התפרצויות באותו היום, לאור יום וללא כל מורא, תוך שהם לוקחים בחשבון הימצאות בעלי הדירה בזמן ההתפרצויות.
עוד עלה כי השניים גנבו רכוש רב, יקר ערך: מחשבים ניידים, תכשיטים רבים וכסף מזומן בסכום כולל של עשרות אלפי שקלים.
במקרה אחר הגישה מחלקת התביעות של המשטרה כתב אישום נגד צעיר בן 21 תושב העיר, שביצע בשבוע שעבר שוד בסניף בנק ברחוב התעש בכפר סבא. בחקירתו טען הצעיר כי נקלע לחובות בשוק האפור לגורמים עבריינים על רקע הימורים ולכן נאלץ לבצע את מעשי השוד.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

אושר במועצת העיר: קבלנים יחויבו בתשלום הוצאות...

כחלק מהפעילות המאומצת לשמירה על ניקיון העיר ושיפור חזותה, מחויבים הקבלנים בניקיון המדרכה והכביש מסביב לאתר הבנייה בו הם עובדים....

חדשות פתח תקווה28 ביולי 2020    דקה אחת
0

התגלה עובד חולה קורונה במרכז השירות של...

הודעה חשובה לתושבי פתח-תקווה והסביבה בדבר מקרה קורונה במרכז השירות של עמידר בעיר פתח תקווה לאחר שהתגלה אתמול, יום שני,...

חדשות פתח תקווה21 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה