חדשות פתח תקווה

"רק ביחד ננצח במאבק"

חדשות פתח תקווה14 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

פגישת חירום התקיימה השבוע, כחלק ממאבק התושבים כנגד הדיפו המתכונן באיזור שכונת חן הצפון. בפגישה השתתפו עם בכירי העירייה וראשה רמי גרינברג. וישנגרד: "הרוח הגבית שנותן גרינברג למאבק יכולה לשנות את רוע הגזרה"

"רק ביחד ננצח במאבק"
וישנגרד. נפעל בכל המישורים | צילום: באדיבות המצולם

במסגרת המאבק כנגד הדיפו המתכונן באיזור שכונת חן הצפון, התכנס מטה המאבק לפגישה עם בכירי העירייה וראשה רמי גרינברג.

"רק ביחד ובכוחות משותפים ננצח במאבק כנגד הרעיון לבניית הדיפו מול רחוב ויזנטל שבחן הצפון. אין לי ספק שהתנגדותם החד משמעית של ראש העירייה רמי גרינברג ומהנדס העיר איציק אזולבו, יחד עם תושבי שכונת ויזנטל ונבחרי הציבור, יעזרו לשנות את ההחלטה". את הדברים אומר עו"ד צביקה וישנגרד תושב שכונת כפר אברהם ומי שבחודשים הקרובים יצטרף לחברי מועצת העיר מטעם הבית היהודי.

את הדברים הוא אמר בסיום  פגישת חירום שהתקיימה השבוע, בהתאם לנוהלי הקורונה, ברחבת מתנ"ס שמואל הנגיד. בפגישה השתתפו כעשרים פעילי המאבק, וביניהם שמאי המקרקעין ועו"ד בועז קוט, מוטי אפרתי, יוני וינשטיין, נתנאל לב, אביתר הלוי, ד"ר יערה, משה בלומברברג, עו"ד אילן כהן ואיציק שפיגל.

המפגש, ששודר בזום לתושבי השכונה, עסק בחששותיהם המוצדקות של תושבי השכונה, הפגיעה בצביונה הדתי, הנזק הבריאותי וירידת ערכן של הדירות.

ראש העירייה מסר לתושבים שהוא פועל בכל המישורים ובכוונתו להגיש התנגדות למיקומו של הדיפו והגשת חלופות ובכוונתו להמשיך ולסייע לתושבים במאבקם. "אין לי ספק", אומר וישנגרד,  "שהרוח הגבית שנותן ראש העירייה גרינברג למאבק היא זו שיכולה לשנות את רוע הגזרה. אנחנו נמשיך לפעול בכל המישורים שרק ניתן כדי למנוע את הקמתו של המטרד, עם התושבים ולמענם".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שומרים על הניקיון: העירייה הוציאה התראה לצו...

במסגרת מאמצי הרשות לשמירה על ניקיון העיר והמרחבים הפתוחים בתחומה, האגף לאיכות הסביבה בעירייה הוציא לאחרונה התראה לצו ניקוי לבעל...

חדשות פתח תקווה21 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

מנצחים את הקורונה: פתח תקוה ירוקה

ביממה האחרונה פתח תקוה נכנסה לרשימת הערים הירוקות עם 613 חולים פעילים בלבד. זאת לאחר שבתחילת אוקטובר העיר הוגדרה כאדומה...

חדשות פתח תקווה20 באוקטובר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה