חדשות פתח תקווה

רצה למרחקים ארוכים

חדשות פתח תקווה26 בפברואר 2019    דקה אחת
0
רצה למרחקים ארוכים

בגיל 46, בריצת המרתון הראשונה שבו השתתפה, קצרה ריקי טבל, תושבת שכונת נווה עוז, הישג מרשים, כשסיימה את מסלול 42 הקילומטרים במקום השביעי המכובד של מרתון תל אביב. בכך הגיעה לסיומה כחצי שנה של השקעה אינטנסיבית לקראת האתגר שהציבה לעצמה, שגם אותו הצליחה לכבוש בתוצאה מעוררת השראה.

לדברי טבל, מהנדסת אלקטרוניקה במקצועה וסמנכ"לית הנדסה בחברת הייטק בנתניה, "שבע שנים אני רצה. זה לא טריוויאלי. מעט מאד נשים מגיעות להישג כזה במרתון הראשון שלהן".

מה היעד הבא שלך?

"להמשיך ולמתוח את הגבול. חשבתי לפנות לראש העירייה, כד שגם לנו יהיה מרתון כמו להרבה ערים בסביבה. חשוב להראות לילדים שאפשר לשלב ספורט בחיים. אני אשת קריירה, שעובדת סביב השעון, ובכל זאת אני קמה לרוץ בכל יום ב-05:00 בבוקר כשחשוך וגשום, בקור, בחום ובכל מזג אוויר. להגיע למרתון זה מסע. כאימא לילדים בגיל ההתבגרות, חשוב להראות להם שאין גבול ליעדים שאתה יכול להציב לעצמך".

איך התגובות בבית?

"אנחנו משפחה בהרצה. בתי שבכיתה ט' השתתפה במרוץ, במסלול חמישה ק"מ. בעלי עשה מסלול של 10 ק"מ ואני הובלתי אותם במרתון המלא. הבן שלי חייל במסלול קציני קשר גדודי. בנוסף לשני ילדיי הביולוגיים, אני גם אם אומנה לילדה שחיה אתנו. היא הייתה תלמידה בכיתה של בתי והתייתמה מאמה המאמצת, שהייתה חד-הורית.

"יש לה עוד אחות גדולה שנפלטה מכל מסגרות החינוך. לאחר מות אמן, שלחו אותן לפנימייה למשך שנה, במהלכה נשארנו בקשר. כשראינו שהמצב שלה מידרדר, החלטנו שהיא תחיה אצלנו ומאז היא חלק בלתי נפרד מהמשפחה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה