חדשות פתח תקווה

רימון הלם הושלך לעבר בית בקריית מטלון

חדשות פתח תקווה11 בנובמבר 2019    דקה אחת
0
רימון הלם הושלך לעבר בית בקריית מטלון

רימון הלם, שהושלך בשעת לילה לעבר בית פרטי ברחוב פקיעין בשכונת קריית מטלון, הפר את השקט בשכונה המערבית של העיר. בנס לא נגרם נזק ולא היו נפגעים.
חוקרי המשטרה אספו ממצאים מהמקום ופתחו בחקירה, לרבות איסוף מצלמות אבטחה, בניסיון להתחקות אחר חשודים, אך נסיבות האירוע בשלב זה אינן ידועות. גורמים במשטרה מציינים כי מדובר בבית שבו מתגוררת משפחה שאינה מוכרת ולא ידוע על סכסוכים פתוחים עם מי מבני הבית.לנוכח הממצאים, לא פוסלים במשטרה אפשרות כי מדובר בטעות בזיהוי.
שכנים המתגוררים בסמוך סיפרו: “זה היה מלחיץ. בעבר ידענו כאן סכסוכים ואירועים חריגים, אבל במשך תקופה ארוכה השכונה שקטה ואין פה בלגן. אירוע כזה מחזיר את ימי הפחד ומלחיץ את כולנו”.
כאמור, במשטרה ממשיכים בחקירה. בשל העובדה שמדובר ברימון הלם, ההערכה היא כי לא הייתה כוונה לבצע פגיעה בנפש, אלא רק איום או אזהרה, אם אכן קיים סכסוך כלשהו עם מי מיושבי הבית. החקירה בראשיתה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לא מבקרת יותר

  בהמשך לתנאי הפרישה המעודפים שהוצעו לעובדי הרשויות המקומיות החליטה בשבוע שעבר מבקרת העירייה, רו"ח איילה קדוש, לצאת לפרישה מוקדמת...

חדשות פתח תקווה6 באפריל 2020    דקה אחת
0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה