חדשות פתח תקווה

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

הבוקר נערכו סיורים מתואמים של המשטרה, ראש העירייה רמי גרינברג ואנשי המקצוע בעירייה בשוק העירוני ונקבעו תנאים לפתיחה מסודרת של אותם מוקדי קהל שהיו סגורים בעקבות הקורונה

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו בריאות העם במסגרת המאבק בנגיף הקורונה. 

הבוקר נערכו סיורים מתואמים של המשטרה , ראש העירייה רמי גרינברג , ואנשי המקצוע בעירייה בשוק העירוני ונקבעו תנאים לפתיחה מסודרת של אותם מוקדי קהל שהיו סגורים בחודשיים האחרונים.

עוד קודם בחן ראש העירייה עם קצין התנועה במשטרה פקד יוני דינקו, ונציגי אגף התנועה בעירייה , את עניין התנועה והחנייה בציר הברון הירש , שנים אחרי שהמקום היה פתוח לנסיעה של כלי רכב פרטיים וזאת לאור העובדה שבימים האחרונים החלה המשטרה לאכוף תמרור האוסר כניסה לכאורה לרחוב הברון הירש לכלי רכב פרטיים.

סוחרי השוק ורחוב הברון הירש, מחו על התנהלות המשטרה שנוגדת את הסיכום עם משרד התחבורה מלפני כארבע שנים אז, ייצג גרינברג, את הסוחרים כנציג האופוזיציה.

ראש העירייה , שוקד עתה עם אגף התנועה לאפשר פתיחת הציר לכלי רכב פרטיים ואף מיקום חנייה לנכים ולפרקי זמן קצרים כדי לא לפגוע בסוחרים.

בהמשך הועברו ההנחיות לגבי פתיחת השוק מחר בבקר כאשר בין היתר תציב העירייה באמצעות אגף הביטחון ומנהלו יריב סנדלון, מאבטחים בכניסות וביציאות מהשוק הן מרחוב הברון הירש והן מרחוב גוטמן,  ואלו ימדדו חום ללקוחות ויקפידו על כניסה של עד 200 לקוחות לתוך השוק כשכל לקוח יחוייב לעטות מסיכה על פניו.

הספירה של הלקוחות תתבצע על ידי המאבטחים ולכן הם יוכלו לווסת את הכניסה והיציאה אל השוק וממנו. 

בנוסף תציב העירייה שילוט מתאים ומפקחי הרשות בניהולו של יוסי יואלמן, יעקבו אחרי הקפדה על הנהלים מצד הסוחרים לרבות ובעיקר בנוגע לתקנות  שמירה  על מרחק של שני מטר בין לקוח ולקוח. 

בקניונים קיבלו המנהלים הנחיות ברורות ועליהם יהי להקפיד בהצבת עמדות ניקוי ידיים, חיטוא וכן שמירה על מרחק וכניסה מוגבלת של לקוחות לכל חנות על פי גודלה.כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים יותקנו ברחבי...

החברה לפיתוח פתח תקוה פרסמה מכרז להקמת מספר שיא של 700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים, שיוקמו בפריסה הדרגתית ברחבי העיר...

חדשות פתח תקווה19 בינואר 2021    דקה אחת
0

נתפסו על חם: המשטרה פשטה על עוד...

מעבדת סמים גדולה ובה כ-2000 שתילי סם בשווי מיליוני שקלים, נחשפה הלילה בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל - שלושה...

חדשות פתח תקווה18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה