חדשות פתח תקווה

ראש עירייה על הכוונת

חדשות פתח תקווה18 באפריל 2019    דקה אחת
0

אלמונים ניסרו השבוע את מנעול שער הברזל מאחורי בניין העירייה • גרינברג: "לא חסרים אנשים ממורמרים, שרוצים להגיע ללשכה ויודעים שמקדימה יש מצלמות. חיפשו דרך אחורית להיכנס דרכה"

ראש עירייה על הכוונת
השער האחורי של בניין העירייה. "אין מה לגנוב פה" ׀ צילום: אלון חכמון

מי עומד מאחורי ניסור המנעול בשער האחורי המוביל ללשכת ראש העירייה רמי גרינברג? ראש העירייה הנחה את מנהל אגף הרכש בעירייה שגיא חן להגיש תלונה במשטרה, בעקבות אירוע שבמהלכו ניסרו אלמונים את מנעול שער הברזל מאחורי בניין העירייה.
מאז נכנס לתפקידו, הועברו לגרינברג מסרים מאיימים, לרבות שיחות טלפון ופניות מרומזות ללשכת המנכ"ל, תוך איומים לפגיעה בו באופן אישי. גרינברג מעריך שגם הפעם מדובר בניסיון להגיע ללשכתו במטרה לפגוע בו. "אנשים שרוצים להגיע ללשכה ויודעים שמקדימה יש מצלמות והכל מוגן, חיפשו את הדרך האחורית להיכנס דרכה".
אולי מדובר בניסיון גניבה ולא ברצון לפגוע בך?
"אין מה לגנוב פה. מי שרוצה לגנוב, יכול להיכנס דרך הכניסה הראשית חופשי ולקחת דברים. ניסרו את המנעול של השער האחורי, שדרכו נכנסים למקום שממנו הכי נוח לטפס ללשכת ראש העירייה. לא חסרים אנשים ממורמרים, שלא מקדמים להם את האינטרסים, שהם רוצים שנקדם להם, ולכן יש פה מתחילת הקדנציה לא מעט איומים".
מי האנשים האלה?
"לא חסר. אנשים שהופרשו מהעבודה, בעלי אינטרסים שכבר לא מרגישים שהם מנהלים את העניינים. במהפכות שעשינו, נגענו בהרבה דברים שכנראה מרגיזים לא מעט אנשים".
אתה חושב שגם עובדי עירייה לשעבר מנסים לפגוע בך?
"הכל יכול להיות".
אתה לא חושש?
"אני לא מפחד. שום דבר לא ירתיע אותי מלהמשיך ולעשות מה שצריך. זה בהחלט לא נעים, אבל אנחנו ממשיכים. דלתות העירייה יישארו פתוחות, נציב גם מאחור מצלמות, כדי שנהיה ערוכים ולא נופתע".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

חשד לרצח והתאבדות ברחוב עין גנים

סלביק מבשב, בן 62, ויסחקבייב אלנה בת 57 אותרו הערב (שישי) ללא רוח חיים עם פצעי ירי בדירה ברחוב עין...

חדשות פתח תקווה17 בינואר 2020    דקה אחת
0

ילדה בת 8 נמלטה מפדופיל שארב לה...

פאניקה בפתח תקווה . המקרה הזה יכול היה להסתיים אחרת אולם תושייתה של ילדה בת 8, שהתנגדה בכל כוחה לחשוד...

חדשות פתח תקווה17 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה