חדשות פתח תקווה

ראש העירייה נפגש עם הגננות

חדשות פתח תקווה3 במרץ 2020    דקה אחת
0

כ-30 גננות מובילות, מרכזות אשכול גנים, נפגשו עם ראש העירייה, רמי גרינברג כדי ללבן את טענותיהן

ראש העירייה נפגש עם הגננות

אחרי משבר הגננות, ההפגנה וצו המניעה שהוציא בית הדין האזורי לעבודה, נפגשו היום בצהריים (שחישי 3/3) כ – 30 גננות מנהלי אשכולות וגננות מובילות עם ראש העירייה רמי גרינברג כל זאת בנוכחות שתי מפקחות ממשרד החינוך, גורמי מקצוע , מנהל מינהל החינוך בעירייה רמי הופנברג מנהלת אגף גני הילדים בעירייה ד"ר מיכל אונגר ומאירה קרישנבסקי מנהלת הסייעות באגף גני הילדים.
במסגרת השיחה העלו הגננות המובילות את המצוקה שהן נחשפות אליה במהלך שנת הלימודים בגני הילדים הן מבחינת , מספר הילדים בגנים , מקרי האלימות כלפי הגננות והסייעות, מחסור בסייעות , ביקשו ממנו לפני קבלת החלטות לשמוע גם אותן כמי שמתמודדות עם הקשיים היום יומיים והבטיחו מבחינתם לשתף פעולה עם הרשות.
ראש העירייה הקשיב לגננות ובסיומה של פגישה שהוגדרה כמפרה וטובה הוחלט על הקמת צוות היגוי שיעמוד בקשר שותף מול גורמי המקצוע בעירייה וכן באופן ישיר מול גרינברג , שמבחינתו הבטיח לבחון כל פנייה , בקשה או מצוקה על מנת להעניק לגננות את הכלים המירבים להוביל את מערכת החינוך בעיר לרמה הגבוהה ביותר. "ישנם דברים שהם לא באחריותי ומדובר בנורמות שמכתיב משרד החינוך ואת זה אתן צריכות להבין. כל מה שקשור לעירייה אשמח להעמיד לרשותכן שכן מבחינתי אתן חוד החנית של הגיל הרך והדור הבא" אמר להן ראש העירייה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה