חדשות פתח תקווה

ראש העירייה נפגש עם הגננות

חדשות פתח תקווה3 במרץ 2020    דקה אחת
0

כ-30 גננות מובילות, מרכזות אשכול גנים, נפגשו עם ראש העירייה, רמי גרינברג כדי ללבן את טענותיהן

ראש העירייה נפגש עם הגננות

אחרי משבר הגננות, ההפגנה וצו המניעה שהוציא בית הדין האזורי לעבודה, נפגשו היום בצהריים (שחישי 3/3) כ – 30 גננות מנהלי אשכולות וגננות מובילות עם ראש העירייה רמי גרינברג כל זאת בנוכחות שתי מפקחות ממשרד החינוך, גורמי מקצוע , מנהל מינהל החינוך בעירייה רמי הופנברג מנהלת אגף גני הילדים בעירייה ד"ר מיכל אונגר ומאירה קרישנבסקי מנהלת הסייעות באגף גני הילדים.
במסגרת השיחה העלו הגננות המובילות את המצוקה שהן נחשפות אליה במהלך שנת הלימודים בגני הילדים הן מבחינת , מספר הילדים בגנים , מקרי האלימות כלפי הגננות והסייעות, מחסור בסייעות , ביקשו ממנו לפני קבלת החלטות לשמוע גם אותן כמי שמתמודדות עם הקשיים היום יומיים והבטיחו מבחינתם לשתף פעולה עם הרשות.
ראש העירייה הקשיב לגננות ובסיומה של פגישה שהוגדרה כמפרה וטובה הוחלט על הקמת צוות היגוי שיעמוד בקשר שותף מול גורמי המקצוע בעירייה וכן באופן ישיר מול גרינברג , שמבחינתו הבטיח לבחון כל פנייה , בקשה או מצוקה על מנת להעניק לגננות את הכלים המירבים להוביל את מערכת החינוך בעיר לרמה הגבוהה ביותר. "ישנם דברים שהם לא באחריותי ומדובר בנורמות שמכתיב משרד החינוך ואת זה אתן צריכות להבין. כל מה שקשור לעירייה אשמח להעמיד לרשותכן שכן מבחינתי אתן חוד החנית של הגיל הרך והדור הבא" אמר להן ראש העירייה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שומרים על הניקיון: העירייה הוציאה התראה לצו...

במסגרת מאמצי הרשות לשמירה על ניקיון העיר והמרחבים הפתוחים בתחומה, האגף לאיכות הסביבה בעירייה הוציא לאחרונה התראה לצו ניקוי לבעל...

חדשות פתח תקווה21 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

מנצחים את הקורונה: פתח תקוה ירוקה

ביממה האחרונה פתח תקוה נכנסה לרשימת הערים הירוקות עם 613 חולים פעילים בלבד. זאת לאחר שבתחילת אוקטובר העיר הוגדרה כאדומה...

חדשות פתח תקווה20 באוקטובר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה