חדשות פתח תקווה

ראו הוזהרתם: בעירייה חוזרים לגרור רכבים

חדשות פתח תקווה11 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

ראש העירייה הורה לאגף הפיקוח להחמיר את הענישה • רכבים שיחנו שלא כחוק, ייקנסו וייגררו לחניון מסודר • בנוסף לקנס, יחויבו הנהגים לשלם 250 שקל בגין הגרירה ו-30 שקל לכל יום אחסון של הרכב בחניון

ראו הוזהרתם: בעירייה חוזרים לגרור רכבים
חסימת מדרכה ברחוב העצמאות. “לא נאפשר סיכון חיי אדם” ׀ צילום: דוברות העירייה

בעירייה מתכוונים להגביר את האכיפה כנגד עברייני תנועה ונהגים החונים באופן המפריע לזרימת התנועה או המסכן חיים ומונע מעבר בטוח של הולכי רגל. נהגים ייקנסו, ובמידת הצורך הרכבים ייגררו.
בהודעה שפרסמה העירייה צוין כי ראש העירייה רמי גרינברג הורה על החמרת הענישה כלפי נהגים המסכנים את חייהם של האחרים ומחנים את רכבם באופן שפוגע בסדר התקין ובבטיחות הנהגים והולכי הרגל, בכל העיר ובמיוחד במרכז העיר. כך למשל, רכבים שיחנו בחניה כפולה, יעמידו את רכביהם על מדרכה, יחסמו נתיב תחבורה ציבורית או יחנו בחניית נכים ללא תו מתאים, יקבלו קנס וייגררו לחניון מסודר.
בנוסף לקנס, נהגים שרכבם ייגרר ייאלצו לשלם 250 שקל בגין הגרירה וכן 30 שקל לכל יום אחסון של הרכב במגרש החניה. גרינברג: “לא נאפשר סיכון חיי אדם והפרעה לתנועת הרכבים והולכי הרגל. נחמיר את הענישה ונזכיר לנהגים שוב ושוב לשמור על הסדר ולפעול על פי החוק והסדרי התנועה. רכב שמסכן את הנהגים ואת הולכי הרגל – ייקנס וייגרר. הוריתי לפיקוח הרב-תכליתי להחמיר בענישה, ואני מתריע בפני האנשים ומבקש בכל לשון של בקשה: החנו את הרכב באופן אחראי, זהיר ועל פי חוק”.
בעירייה מציינים כי בשנה האחרונה נעשים מאמצים לשפר את תשתיות התחבורה בעיר, לרבות הרחבה משמעותית של התחבורה הציבורית, באמצעות הוספת קווים ותחנות עצירה, הוספת חניונים ללא תשלום ומתן פתרונות מגוונים לנהגים, על מנת לאפשר להם חניה במקומות מסודרים.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

בכיר בעירייה חשוד במעשים מגונים

בהמשך לידיעה שהתפרסמה באתר המקומון, הלם ותדהמה במסדרונות העירייה. צעירה באמצע שנות ה-20 לחייה הגישה בימים האחרונים תלונה במשטרה נגד...

חדשות פתח תקווה11 בדצמבר 2019    8 דקות
0

נשפך אל סגולה

לפני כחצי שעה, הגיעו חמישה צוותי כיבוי ויחידת החומ"ס המחוזית פועלים באירוע של חומר מסוכן בכמות של 200 ליטר אשר...

חדשות פתח תקווה11 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה