חדשות פתח תקווה

ראו הוזהרתם: בעירייה חוזרים לגרור רכבים

חדשות פתח תקווה11 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

ראש העירייה הורה לאגף הפיקוח להחמיר את הענישה • רכבים שיחנו שלא כחוק, ייקנסו וייגררו לחניון מסודר • בנוסף לקנס, יחויבו הנהגים לשלם 250 שקל בגין הגרירה ו-30 שקל לכל יום אחסון של הרכב בחניון

ראו הוזהרתם: בעירייה חוזרים לגרור רכבים
חסימת מדרכה ברחוב העצמאות. “לא נאפשר סיכון חיי אדם” ׀ צילום: דוברות העירייה

בעירייה מתכוונים להגביר את האכיפה כנגד עברייני תנועה ונהגים החונים באופן המפריע לזרימת התנועה או המסכן חיים ומונע מעבר בטוח של הולכי רגל. נהגים ייקנסו, ובמידת הצורך הרכבים ייגררו.
בהודעה שפרסמה העירייה צוין כי ראש העירייה רמי גרינברג הורה על החמרת הענישה כלפי נהגים המסכנים את חייהם של האחרים ומחנים את רכבם באופן שפוגע בסדר התקין ובבטיחות הנהגים והולכי הרגל, בכל העיר ובמיוחד במרכז העיר. כך למשל, רכבים שיחנו בחניה כפולה, יעמידו את רכביהם על מדרכה, יחסמו נתיב תחבורה ציבורית או יחנו בחניית נכים ללא תו מתאים, יקבלו קנס וייגררו לחניון מסודר.
בנוסף לקנס, נהגים שרכבם ייגרר ייאלצו לשלם 250 שקל בגין הגרירה וכן 30 שקל לכל יום אחסון של הרכב במגרש החניה. גרינברג: “לא נאפשר סיכון חיי אדם והפרעה לתנועת הרכבים והולכי הרגל. נחמיר את הענישה ונזכיר לנהגים שוב ושוב לשמור על הסדר ולפעול על פי החוק והסדרי התנועה. רכב שמסכן את הנהגים ואת הולכי הרגל – ייקנס וייגרר. הוריתי לפיקוח הרב-תכליתי להחמיר בענישה, ואני מתריע בפני האנשים ומבקש בכל לשון של בקשה: החנו את הרכב באופן אחראי, זהיר ועל פי חוק”.
בעירייה מציינים כי בשנה האחרונה נעשים מאמצים לשפר את תשתיות התחבורה בעיר, לרבות הרחבה משמעותית של התחבורה הציבורית, באמצעות הוספת קווים ותחנות עצירה, הוספת חניונים ללא תשלום ומתן פתרונות מגוונים לנהגים, על מנת לאפשר להם חניה במקומות מסודרים.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה