חדשות פתח תקווה

קנס על עישון בחניית הקניון: 1,000 שקל

חדשות פתח תקווה14 באוגוסט 2019    דקה אחת
6
קנס על עישון בחניית הקניון: 1,000 שקל
פיטרמן. "זו איוולת" ׀ צילום: אלון חכמון

חוה פיטרמן, פנסיונרית תושבת העיר, קיבלה קנס בגובה 1,000 שקל מפקח העירייה, כשביקרה בקניון הגדול ויצאה להפסקת סיגריה תחת כיפת השמיים בשטח החנייה ברחוב מוטה גור. לטענתה, המגובה בסרטון שצילמה, המקום לא היה משולט והיא לא ידעה שמדובר באזור האסור לעישון. רק בדיעבד, בעקבות המקרה, הדביק איש תחזוקה של הקניון שלטי אזהרה האוסרים על העישון במקום.
לדברי פיטרמן, אם הפקח היה פונה אליה ומבקש ממנה לחדול מהעישון במקום, היא הייתה עושה זאת ללא היסוס. לטענתה, הקנס הגבוה ניתן לה שלא בצדק ומהווה רבע מדמי הפנסיה שהיא מקבלת, העומדים על כ-4,100 שקל בחודש.
"העובדה ששלטי איסור העישון נתלו אחרי קבלת הקנס, מעידה שפעלתי בכנות ובתום לב. הפקח הגיע אליי, דרש תעודה מזהה ורשם לי קנס. זו איוולת. ככה עירייה שמכבדת את עצמה לא צריכה לפעול. אתמודד מול העירייה גם בבית המשפט, כי לפני שרושמים קנסות, צריך לבדוק שיש שילוט מאיר עיניים, עם הודעה שחל איסור לעשן במקום".
תגובת העירייה: "הפיקוח העירוני אוכף את החוק לאיסור עישון במקומות ציבוריים. המתלוננת עישנה בחניון המקורה של הקניון ולא מחוץ לקניון כפי שנטען. במקום קיימים שלטים האוסרים על עישון, ולאחר המקרה נתלו שלטים נוספים".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

הדו"ח האילם

המאבק סביב הריחות הרעים ממפעל טביב והחשש לזיהום סביבתי נמשך. בימים האחרונים הרשתות החברתיות וקבוצות הוואטסאפ הפכו לזירת קרב בין...

חדשות פתח תקווה16 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

שי לחג

לקראת ערב החג הוגשה תלונה במשטרה מטעם חברת טביב, החברה הארצית לטיפול ופינוי פסולת רעילה בע"מ, שמפעלה שוכן ברחוב החרושת בפתח...

חדשות פתח תקווה13 באוקטובר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה

 • טלי

  מצוין. להבא שלא תעשן במקום שאסור.

 • מארק
  טוב מאד. חבל שאין פקחים כאלה בכל הארץ

  כל הכבוד לעיריית פ"ת שאוכפת את החוק

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  כל הכבוד לפקח

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ישר כוח לפקח!

 • אבי
  איסכ מכשפה מסריחה

  לזקנות מסריחות אין פטור מחוק אז הפקח פעל מעולה ועכשיו היא תסריח פחות ב1000 ש'. שאפו.

 • צביקה

  כל הכבוד לעיריית פתח תקווה על אכיפת החוק. נמאס כבר לסבול את העשן המסרטן והמסריח.