חדשות פתח תקווה

קווים חדשים מקריית אריה

חדשות פתח תקווה7 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

במסגרת תכנית תחבורה חדשה של העירייה ומשרד התחבורה, תוגברו קווי אוטובוס קיימים והתווספו קווים חדשים, בין השאר לירושלים • גרינברג: "בשורה גדולה למשתמשי התחבורה הציבורית בעיר"

קווים חדשים מקריית אריה
אוטובוס אגד. השימוש בתחבורה ציבורית גדל ׀ צילום: יח"צ

לבקשת העירייה, הרחיב משרד התחבורה את קווי התחבורה הציבורית ברחבי העיר, בדגש על תחנת הרכבת בקריית אריה. החל מהשבוע הבא, יתווסף קו 426, שיגיע מתחנת הרכבת בקריית אריה לירושלים. הקו יעבור דרך רחוב הרב מלכה, בית החולים שניידר, רחובות ארלוזורוב, וולפסון, אברבנאל, שכונת כפר אברהם, רחוב בגין ושכונת הדר גנים, וייסע ללא עצירות נוספות לגבעת שאול ולהר חוצבים בירושלים. הקו יפעל בימים ראשון עד שישי, כולל מוצ"ש, בתדירות של כעשרה אוטובוסים מדי יום לכל כיוון.
בנוסף, תגבר משרד התחבורה, בשיתוף אגף התנועה בעירייה וחברת אגד, את הקווים 164 ו-165 לכיוון ראשון לציון. הקווים יוצאים מתחנת הרכבת קריית אריה ועוברים ליד בילינסון על ציר ז'בוטינסקי, הקניון הגדול ופארק אוחיון. קו חדש מספר 97 של חברת אפיקים יעבור מהדר גנים ונווה גן, דרך שכונת כפר אברהם, מרכז העיר ורחוב הרב מלכה, לתחנת הרכבת קריית אריה. הקו יפעל מדי יום, בתדירות של שתיים-שלוש נסיעות בשעה.
בנוסף, קו 249 של אגד יצא ממסוף ארנס ללוד ורמלה, וקו 159 יצא גם ממסוף ארנס לכיוון צריפין, ובימי ראשון גם קו 847 לחצור הגלילית ייצא ממסוף ארנס. מדובר בקווים ותיקים, שתדירותם לא משתנה, אלא רק תחנת ההתחלה והסיום שלהם: במקום התחנה המרכזית הישנה – ממסוף ארנס.
ראש העירייה רמי גרינברג: "מדובר בבשורה גדולה למשתמשי התחבורה הציבורית בעיר. העירייה, בשיתוף משרד התחבורה וחברות האוטובוסים, קיבלו החלטה משותפת לתגבר את השירות בעיר, בדגש על תחנת הרכבת בקריית אריה. מתחילת 2019 היקף השימוש בתחבורה הציבורית גדל באופן חסר תקדים, מה שמצביע על הצורך בתחבורה נוחה ויעילה. אני מודה לראש הרשות הארצית לתחבורה, מר אמיר אסרף, על שיתוף הפעולה הפורה לקידום התחבורה בפתח תקוה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות
0

שריפה ברחוב דרור

שלושה צוותי כיבוי וחילוץ פועלים בשריפה בדירה בפתח תקווה ברחוב דרור. בדירה יש שריפה וודאית וחשש גדול להמצאות 2 לכודים, ...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה