חדשות פתח תקווה

קדושים הורחק מכנס תושבים בנושא תכנית סירקין

חדשות פתח תקווה9 בינואר 2020    דקה אחת
0

לאחר שפוצץ את הכנס הקודם, מנע ראש העירייה את כניסתו של מנהל מטה המאבק של שכונת הדר גנים • קדושים: "אני לא מבין ממה פחדו" • גרינברג: "לא הייתה כאן שום סתימת פיות"

קדושים הורחק מכנס תושבים בנושא תכנית סירקין
קדושים. העלה פוסט תמיכה בראש העירייה ׀ צילום: באדיבות המצולם

 

ימים אחדים אחרי שהעירייה הגישה עתירה נגד הוותמ"ל בכל הקשור לאישור תכנית הבנייה בסירקין, תוך התעלמות מעמדתה, קיים ראש העירייה רמי גרינברג מפגש עם תושבי שכונות עמישב, הדר גנים ובילינסון, כדי להציג בפניהם את עמדת העירייה ומהות העתירה.
עשרות תושבים התקבצו באולם המתנ"ס בשכונת עמישב, שמעו את עמדתו הנחרצת של ראש העירייה והביעו את מורת רוחם מהחלטת הוותמ"ל ויישומה של התכנית, שלטענתם תגרום למפגע סביבתי.

בניגוד לכנס הקודם שקיים ראש העירייה עם תושבי השכונות, שפוצץ עוד לפני הצגת ההצעה של משרד התחבורה להקים נתיב תחבורה ציבורי (נת"צ) בסמוך לצמתים על ציר מנחם בגין – שבינתיים הוקפאה על ידי שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' – הפעם החליט גרינברג למנוע את כניסתו לכנס של מנהל מטה המאבק ירון קדושים.

לטענת קדושים, הוא דווקא העלה פוסט תמיכה בראש העירייה על ההחלטה לצאת כנגד הוותמ"ל, וזאת לאחר שכינה את התכנית "קטסטרופה תחבורתית". "אני לא מבין ממה פחדו כשהחליטו למנוע ממני את הכניסה. אחרי שאני פועל במשך שבע וחצי שנים לטובת תושבי הדר גנים, אני נהדף החוצה על ידי חמישה מאבטחים מהשיטור העירוני. זה לא ברור לי".
גרינברג: "מי שעורר את הפרובוקציה בכנס הקודם והביא לפיצוצו, תוך הסתה שהובילה כמעט לפגיעה פיזית בי, לא יכול להשתתף בכנס שאני מקיים. לא הייתה כאן שום סתימת פיות. אני לא מתרגש מהדברים שהוא אומר או כותב. אפשרנו כניסה ליו"ר מטה המאבק משה פישר, שהוא אדם ענייני וערכי, למרות הביקורת שהוא מתח על התנהלות העירייה בראשותי. אולם כדי למנוע את פיצוצו של הכנס פעם נוספת, לא היה מנוס מלקבל את ההחלטה על מניעת כניסתו של קדושים. העדפתי שלא יהיה שותף בפעילות שאני יוזם".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שלושה חולי קורונה בפתח תקווה ובית חולים...

בבית חולחיבילינסון במחלקה האורולוגית מטופלת סיעודית בת 82 לאחר ניתוח אובחנה כחולת קורונה , ככל הנראה ממבקריה . לכן 30...

חדשות פתח תקווה26 במרץ 2020    4 דקות
0

מתמודדים עם הקורונה

המאבק במשבר נגיף הקורונה מחריף. מחד, העיריים הוציאה היום מכתב המבהיר כי על כל מוסדות החינוך בעיר צריכים להשאר סגורים,...

חדשות פתח תקווה25 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה