חדשות פתח תקווה

צעיר בן 19 נהרג בתאונת אופנוע

חדשות פתח תקווה2 בספטמבר 2020    2 דקות
0

תאונת דרכים קשה גבתה את חייו של תושב העיר, בר מזרחי שניידר, שרכב על אופנוע סמוך לנס הרים בכביש 386 שבאזור ירושלים • בת דודתו: "הוא הבטיח לי שישמור על עצמו ושלא יעשה שטויות. אני מרגישה שאיבדתי את החצי השני שלי"

צעיר בן 19 נהרג בתאונת אופנוע
זירת התאונה | צילום: דוברות זק"א

צעיר נהרג ביום שישי בבוקר בתאונת דרכים, שבה היו מעורבים, על פי הידוע, שני רוכבי אופנועים ורכבי פרטי.
בר מזרחי שניידר, בן ה-19 מפתח תקוה, נהרג בתאונת הדרכים אשר אירעה סמוך לנס הרים, בכביש 386 שבאזור ירושלים.
חובשים ופרמדיקים של מד"א קבעו את מותו והעניקו טיפול רפואי לשישה בני אדם נוספים שנפצעו בתאונה, ובהם רוכבת אופנוע בת 25 שנפצעה באורח בינוני וחמישה נוסעים מהרכב הפרטי אשר נפצעו באורח קל.
מזרחי שניידר הוא בוגר תיכון אחד העם בפתח תקוה. הוא תכנן לעזוב את הארץ ולהשתקע בגרמניה, ושם להמשיך ללימודים אקדמיים.
יובל אזערי, חברה טובה של מזרחי שניידר ז"ל מהתיכון, אמרה כי מזרחי שניידר, שכונה "כתום" מפני שהיה ג'ינג'י, שיחק כדורסל במשך שנים רבות ואהב אופנועים. "הוא חי ונשם את זה. נסיעות אתגריות בכל מקום בכל הארץ הן הדבר שהוא אהב יותר מהכל".
לדבריה, הוא לא התגייס לצה"ל ועמד לעבור לגור וללמוד בגרמניה, אבל מגיפת הקורונה דחתה את המעבר. "הוא היה בן אדם חכם ומצחיק, עם לב זהב ושתי רגליים על הקרקע. וזו לא קלישאה. לא משנה כמה זמן לא דיברת איתו – בשנייה שאתה צריך משהו, אתה יודע שהוא תמיד יהיה שם", אמרה אזערי.
עדן איילון (17), בת דודתו, סיפרה: "הוא היה עם קבוצת רוכבים והרכיב ידידה שלו. הייתי איתו בקשר הדוק. הוא דיבר איתי לפני מספר ימים ואמר לי שהוא רוצה שאבוא איתו למסלול, כדי שאראה אותו רוכב על האופנוע. אמרתי לו שאין בעיה ותכננו להיפגש בסוף השבוע הזה. הצעתי שניסע בשישי, והוא אמר שהוא רוכב לנס הרים ושזה מסוכן ושהוא פוחד עליי. הוא העדיף שנצא בפעם אחרת למקום פחות מסוכן, ואמרתי לו שזה בסדר, רק שישמור על עצמו ושיחייג אליי כשיוכל לדבר, כדי ,שאדע שהכל בסדר. הוא הבטיח לי שישמור על עצמו ושלא יעשה שטויות. אני מרגישה שאיבדתי את החצי השני שלי.
"היינו אמורים לעשות קעקוע יחד על היד – ציור של אופנוע וכביש, עם השם שלנו, וזה לא יצא. אני מבחינתי הולכת לעשות את הקעקוע הזה לזכרו".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

"התעלמו ממצוקתה הרבה"

ביום חמישי הוגש בבית המשפט המחוזי כתב אישום נגד איאד עבדאללה (41), תושב הרשות הפלסטינית, ווטה איילה (30), בגין עבירות של...

חדשות פתח תקווה9 בספטמבר 2020    3 דקות
0

חרדים לשכונה

רגע לפני שהמתווה החדש של ראש העירייה נידון בוועדה לתכנון ובנייה המקומית, רמי גרינברג החליט להיעתר לבקשת ארגון הקבלנים ולקיים...

חדשות פתח תקווה9 בספטמבר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה