חדשות פתח תקווה

צ'לסי תשחק באצטדיון המושבה

חדשות פתח תקווה31 ביולי 2019    דקה אחת
0

קבוצת הנשים של המועדון האנגלי תקיים ב-20 באוגוסט משחק ידידות מול נבחרת הנשים של ישראל

צ'לסי תשחק באצטדיון המושבה
שחקניות צ'לסי. בדרך לעונת המשחקים הבאה ׀ צילום: התאחדות הכדורגל

כחלק ממסע לקידום וחשיפת ענף כדורגל הנשים בישראל, תתארח בחודש הבא נבחרת הנשים של צ'לסי באצטדיון המושבה בעיר, למשחק ידידות מול נבחרת הנשים של ישראל. המשחק יתקיים ב-20 באוגוסט, בחסות הבעלים של צ'לסי רומן אברמוביץ' וההתאחדות לכדורגל בישראל.
המשחק יתקיים לאחר גביע העולם בכדורגל נשים בצרפת, במטרה לסייע לחשיפה ולחיזוק הענף, ויהווה חלק חשוב בהכנותיה של קבוצת הנשים של צ'לסי לעונת המשחקים הבאה בליגה הבכירה באנגליה. במהלך הביקור בארץ תעבוד "קרן צ'לסי" עם מספר עמותות ישראליות לקידום ספורט נשים ונערות ופיתוח הענף.
ראש העירייה רמי גרינברג בירך: "אני שמח וגאה לארח את משחק הידידות באצטדיון המושבה ולקחת חלק בקידום ענף כדורגל נשים. אנו מקדמים בפתח תקוה חוגי ספורט ופעילויות ספורט לנשים וגברים כאחד, ומעודדים שוויון מגדרי כבר מגיל צעיר. קיום המשחק הוא הזדמנות נהדרת לחיזוק ספורט הנשים בפרט וקידום הספורט בכלל".
יו"ר מועדון צ'לסי ברוס באק הוסיף: "אנו שמחים להביא את הקבוצה לישראל הקיץ, למשחק מול נבחרת הנשים של ישראל. המשחק יסייע להגביר את החשיפה לכדורגל נשים, ויהווה התחלה מאתגרת לאימוני טרום העונה. המחויבות שלנו לכדורגל נשים מונעת הודות לבעלים שלנו, מר רומן אברמוביץ', שנלהב לתמוך בקבוצה ולקדם את ספורט הנשים. אנו מקווים שהביקור בישראל יהיה רגע מיוחד לא רק עבור קהל האוהדים והשחקניות שלנו, אלא גם יתרום לחיזוק ספורט הנשים בישראל".
לדבריו, "מוקדם יותר השנה, קיימה קבוצת הגברים שלנו משחק ידידות בבוסטון, וגייסנו 4 מיליון דולר למאבק באנטישמיות. גם קבוצת הנשים שלנו מעורבת בקמפיין. השחקניות נפגשו השנה עם ניצולת השואה סוזן פולק, וביחד ציינו את יום הזיכרון לשואה ולגבורה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות
0

שריפה ברחוב דרור

שלושה צוותי כיבוי וחילוץ פועלים בשריפה בדירה בפתח תקווה ברחוב דרור. בדירה יש שריפה וודאית וחשש גדול להמצאות 2 לכודים, ...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה