חדשות פתח תקווה

צ'לסי תשחק באצטדיון המושבה

חדשות פתח תקווה31 ביולי 2019    דקה אחת
0

קבוצת הנשים של המועדון האנגלי תקיים ב-20 באוגוסט משחק ידידות מול נבחרת הנשים של ישראל

צ'לסי תשחק באצטדיון המושבה
שחקניות צ'לסי. בדרך לעונת המשחקים הבאה ׀ צילום: התאחדות הכדורגל

כחלק ממסע לקידום וחשיפת ענף כדורגל הנשים בישראל, תתארח בחודש הבא נבחרת הנשים של צ'לסי באצטדיון המושבה בעיר, למשחק ידידות מול נבחרת הנשים של ישראל. המשחק יתקיים ב-20 באוגוסט, בחסות הבעלים של צ'לסי רומן אברמוביץ' וההתאחדות לכדורגל בישראל.
המשחק יתקיים לאחר גביע העולם בכדורגל נשים בצרפת, במטרה לסייע לחשיפה ולחיזוק הענף, ויהווה חלק חשוב בהכנותיה של קבוצת הנשים של צ'לסי לעונת המשחקים הבאה בליגה הבכירה באנגליה. במהלך הביקור בארץ תעבוד "קרן צ'לסי" עם מספר עמותות ישראליות לקידום ספורט נשים ונערות ופיתוח הענף.
ראש העירייה רמי גרינברג בירך: "אני שמח וגאה לארח את משחק הידידות באצטדיון המושבה ולקחת חלק בקידום ענף כדורגל נשים. אנו מקדמים בפתח תקוה חוגי ספורט ופעילויות ספורט לנשים וגברים כאחד, ומעודדים שוויון מגדרי כבר מגיל צעיר. קיום המשחק הוא הזדמנות נהדרת לחיזוק ספורט הנשים בפרט וקידום הספורט בכלל".
יו"ר מועדון צ'לסי ברוס באק הוסיף: "אנו שמחים להביא את הקבוצה לישראל הקיץ, למשחק מול נבחרת הנשים של ישראל. המשחק יסייע להגביר את החשיפה לכדורגל נשים, ויהווה התחלה מאתגרת לאימוני טרום העונה. המחויבות שלנו לכדורגל נשים מונעת הודות לבעלים שלנו, מר רומן אברמוביץ', שנלהב לתמוך בקבוצה ולקדם את ספורט הנשים. אנו מקווים שהביקור בישראל יהיה רגע מיוחד לא רק עבור קהל האוהדים והשחקניות שלנו, אלא גם יתרום לחיזוק ספורט הנשים בישראל".
לדבריו, "מוקדם יותר השנה, קיימה קבוצת הגברים שלנו משחק ידידות בבוסטון, וגייסנו 4 מיליון דולר למאבק באנטישמיות. גם קבוצת הנשים שלנו מעורבת בקמפיין. השחקניות נפגשו השנה עם ניצולת השואה סוזן פולק, וביחד ציינו את יום הזיכרון לשואה ולגבורה".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

חשד לרצח והתאבדות ברחוב עין גנים

סלביק מבשב, בן 62, ויסחקבייב אלנה בת 57 אותרו הערב (שישי) ללא רוח חיים עם פצעי ירי בדירה ברחוב עין...

חדשות פתח תקווה17 בינואר 2020    דקה אחת
0

ילדה בת 8 נמלטה מפדופיל שארב לה...

פאניקה בפתח תקווה . המקרה הזה יכול היה להסתיים אחרת אולם תושייתה של ילדה בת 8, שהתנגדה בכל כוחה לחשוד...

חדשות פתח תקווה17 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה