חדשות פתח תקווה

צלילים חדשים בעיר

חדשות פתח תקווה20 בדצמבר 2018    דקה אחת
0

העירייה מתכננת להקים בכניסה הצפון-מערבית של העיר מבנה מפואר בעל עיצוב אדריכלי ייחודי שאמור לשמש כ"משכן השירה העברית"

צלילים חדשים בעיר
הדמייה של הפרויקט. משרדי אמ"י ישכנו במקום ׀ צילום: יח"צ

בשורה טובה למוזיקאים בפתח תקוה: בקרוב יהיה לכם בית חדש ומפואר בעיר, כך עולה מתכנית חדשה שפרטיה נחשפים השבוע.
הכניסה הצפון-מערבית של העיר ושכונת אם המושבות, בשטח העירוני הגובל עם צומת העיפרון ואצטדיון המושבה, אמורה לשנות את פניה ולהפוך לפנינה היפה ביותר של העיר.
מדובר בתכנית שאותה מובילים ומקדמים שניים מנציגי ארצות הברית באו"ם, ובמרכזה הקמת מבנה מפואר בעל עיצוב אדריכלי ייחודי שאמור לשמש כ"משכן השירה העברית".
על פי הרעיון המוצע, יאגד המתחם מוזיאון לשירה העברית וכן בית עבור יוצרים וזמרים מהשירה העברית בעבר והשירה העכשווית.
שני נציגי האו"ם, כך עולה, המייצגים את תחום הבנייה הירוקה באו"ם, נפגשו לאחרונה פעמיים עם ראש העירייה רמי גרינברג, וקיבלו את הסכמתו לקידום התכנית האמורה, שתכלול הקמת אולמות תרבות ומוזיקה מפוארים להופעות, מוזיאון לשירה העברית, וככל הנראה גם את משרדי אמ"י.
ל"המקומון" נודע כי שני הנציגים הדומיננטיים פרשו בפני ראש העירייה את הצעת האו"ם להקים קומפלקס ירוק מרהיב ביופיו, שעל פי עיצובו האדריכלי מתוכננת הקמת מבנה אחד דמוי פסנתר כנף וכן מבנה צמוד דמוי צ'לו – ובתוכם האולמות והמשרדים.
בשלב הזה הבהיר ראש העירייה כי העירייה לא תוכל להקצות שטחים בסדר גודל שכזה עבור הקמת מרכז תרבות, מפואר ככל שיהיה, אך הוא מאשר לקדם את התכנית תוך התחייבות להקצאת שטח בסדר גודל של חמישה עד שבעה דונם.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות
0

שריפה ברחוב דרור

שלושה צוותי כיבוי וחילוץ פועלים בשריפה בדירה בפתח תקווה ברחוב דרור. בדירה יש שריפה וודאית וחשש גדול להמצאות 2 לכודים, ...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה