חדשות פתח תקווה

פתח תקוה בדרך להיות מרכז היי טק

חדשות פתח תקווה29 בספטמבר 2019    דקה אחת
0
פתח תקוה בדרך להיות מרכז היי טק
צילום אלון חכמון

אש העיר רמי גרינברג, נפגש ביום חמישי (26.9) עם מנכ"ל חברת פייבר (fyber) ותושב העיר, זיו אלול, וברך אותו ואת העובדים על הדירוג במקום ה-32 של דן אנד ברסטריט. מדובר בדירוג חברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן בישראל התפרסם מידי שנה וכולל 50 חברות. חברת פייבר, חברה בינלאומית, הממוקמת ברחוב הפסגות בקרית אריה בפ"ת ומייצרת פתרונות טכנולוגיים המאפשרים למפתחי אפליקציות להגדיל את הרווחים מפרסומות, לצד שמירה על חווית המשתמש.

ראש העיר רמי גרינברג: אני מברך את מנכ"ל החברה זיו אלול על הדירוג המרשים ועל הגאווה שהביא לתושבי פתח תקוה. אנחנו בדרך להפוך את פ"ת לעיר מטרופולין הגדולה בישראל והדבר בא לידי ביטוי בפיתוח איזורי התעשייה והמסחר וכן בשידרוג דרכי הגישה לאזורים אלו. פתח תקוה זו העיר היחידה בישראל שמקדמת מתחמי חניה חינם באזורי תעשייה בעוד שאר הערים בארץ מנצלים אזורים אלו כדי להגדיל הכנסות. בנוסף, אנחנו מקדמים את המסלול הירוק אשר יאפשר קליטה מהירה לחברות ענק בתחומי העיר והטבות לחברות השוכרות שטחי ענק. אנחנו פועלים כדי להפוך את אזורי התעשייה בעיר ל-"עמק הסיליקון" של ישראל.  ככל שיותר חברות הייטק וסטארט אפ יעתיקו את מקומן לתחומי העיר, כך הדבר יטיב עם הסביבה, הקופה העירונית תבריא, יזמין אוכלוסייה איכותית לגור בעיר ויהיו יותר מקומות עבודה לתושבים".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה