חדשות פתח תקווה

פרויקט האבטחה הניידת בגני הילדים יצא לדרך

חדשות פתח תקווה4 באפריל 2019    דקה אחת
0

על פי המערך החדש, 41 מאבטחים בניידות, בנוסף ל-20 מאבטחים על אופנועים, ייתנו מענה ל-569 גני ילדים הפזורים ב-225 מתחמים בעיר

פרויקט האבטחה הניידת בגני הילדים יצא לדרך
מערך האבטחה החדש. "יגביר את תחושת הביטחון" ׀ צילום: העירייה

כחודש לאחר פרסום יוזמת העירייה לוותר על המאבטחים בגני הילדים בעיר ולעבור למערך של אבטחה היקפית, יצא השבוע הפרויקט לדרך. על פי התכנון, הוא ייתן מענה לכלל הגנים והצהרונים הפועלים בעיר.
תחילה חולקה העיר לשבע גזרות, האחת באזורי התעשייה ושש גזרות נוספות בשכונות ברחבי העיר, בכללן מתחמי גני הילדים. על כל גזרה הופקד קב"ט, שתחת אחריותו יהיו מאבטחים רכובים על אופנוע, סיירים ואנשי השיטור העירוני. בסך הכל פרוסים ברחבי העיר 569 גני ילדים של כלל המגזרים, המפוזרים ב-225 מתחמים.
במתכונת החדשה של אבטחה היקפית שובצו 41 מאבטחים של גני ילדים בניידות, בנוסף ל-20 מאבטחים רכובים על אופנועים, ש-19 מהם יהיו אחראים על הגזרות השונות על פי מספר הגנים בכל גזרה, ומאבטח נוסף ייתן גיבוי למערכת. בנוסף, יושם דגש על זמנים המצריכים תגבור כוחות – השעות שבהן מגיעים הילדים לגנים ויוצאים מהם, כשהם עוברים לצהרונים וכשהם מסיימים את יום הלימודים. כמו כן, יושם דגש על נקודות תורפה, כדוגמת צומת סגולה, שם פועלים גני ילדים במתחם חן הצפון. במקום יוצבו מאבטחים המשמשים כתצפיתנים. עם המעבר למערך החדש, עבר גם אגף הביטחון למשכנו החדש ברחוב יוסף קארו – משם גם מופעל המשל"ט שמרכז את פעילות המערך. בעירייה מבטיחים שעם קבלת התרעה יגיבו המאבטחים במהירות. כמו כן, עד לסיום חופשת הפסח יופעל המערך תוך בחינת הפעילות מדי יום, עריכת תדריכים והפקת לקחים, במטרה להטמיע את המערך בגזרות השונות.
ראש העירייה רמי גרינברג: "המערך החדש יגביר את תחושת הביטחון בעיר. המאבטחים מחוברים במערכת קשר עירונית לשיטור העירוני, ליחידות הסיור ולרשת המצלמות. כל אלה ייתנו מענה הולם".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

הנחת אבן הפינה לבית הספר ארנס

ביום שני (17/2) התקיים טקס הנחת אבן הפינה לשש שנתי משה ארנס שיקום בשכונת כפר גנים וייתן מענה למאות רבות...

חדשות פתח תקווה19 בפברואר 2020    דקה אחת
0

חשד: גבר הטריד ילדות בגינת החקלאים

  גבר שמסתובב לבדו בגינת משחקים, מציע סוכריות לילדות ומנסה לתקשר איתן, עורר את חשדה של אם, שמיהרה להתקשר למשטרה....

חדשות פתח תקווה19 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה