חדשות פתח תקווה

פרויקט דיור מוגן שביעי לעולים בעיר

חדשות פתח תקווה12 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

במעמד שר הקליטה יואב גלנט וראש העירייה, הונחה אבן הפינה לפרויקט ברחוב רמת הגולן שבשכונת תקומה • במבנה החדש, שייחנך בשנת 2023, יהיו 450 יחידות דיור • נציגת העולים: "זו הגשמת חלום ישן - חלום על בית באדמת המולדת"

פרויקט דיור מוגן שביעי לעולים בעיר
גלנט וגרינברג בטקס הנחת אבן הפינה, השבוע ׀ צילום: דוברות העירייה

במעמד שר הקליטה יואב גלנט, נציגי החברה הקבלנית אנקום גרופ בע"מ, שתבצע את הפרויקט, ועשרות עולים חדשים, קיים ראש העירייה רמי גרינברג את טקס הנחת אבן הפינה והסרת הלוט לפרויקט דיור מוגן, שביעי במספר בעיר, המיועד לעולים חדשים.
המבנה החדש, שייחנך בשנת 2023, ממוקם ברחוב רמת הגולן שבשכונת תקומה, וימנה 450 יחידות דיור, ש-30% מהן מיועדות לזוגות ו-70% לבודדים. יצוין כי בעיר יש כיום שישה מקבצי דיור, שבהם מתגוררים 810 עולים חדשים ממדינות שונות, הזכאים לדיור מוגן, וברשימת ההמתנה יש עוד אלפי עולים הזכאים גם הם לדיור מוגן.
גרינברג: "אנו מקדמים ביתר שאת ובמלוא התנופה את העיר, התשתיות, התחבורה, החינוך והתרבות. עם זאת, לא ניתן להתעלם מהקושי של הקשישים זכאי הדיור המוגן, שממתינים כבר שנים רבות לדיור המגיע להם. אנו רוצים לכבד את הקשישים, להקל עליהם ולשפר את איכות חייהם. נמשיך לפעול במלוא המרץ כדי לתת את השירות המיטבי לכל תושבי העיר, בכל גיל ובכל שכונה. אני מודה לידידי, שר הקליטה יואב גלנט, שתומך, מסייע ועובד איתנו בשיתוף פעולה מלא, ולמנהלת אגף הקליטה רעיה לייכטמנוב, הפועלת מכל הלב למען העולים הוותיקים והחדשים בעיר".
השר גלנט בירך את הנוכחים ואמר כי ראש העירייה קידם את נושא הדיור המוגן בזמן קצר ובמהירות רבה, וכי הדבר ראוי לכל שבח. נציגת העולים, לודמילה ליכוביד, הוסיפה: "ברצוני להודות לראש העירייה בשם כל העולים תושבי פתח תקוה, על הדאגה הרבה ועל כל היוזמות הברוכות שהוא מקדם, ביניהן בניית מקבץ דיור חדש. זו הגשמת חלום ישן – חלום על בית באדמת המולדת".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה