חדשות פתח תקווה

פעם רביעית – בירה

חדשות פתח תקווה27 ביולי 2021    דקה אחת
0
פעם רביעית – בירה

אחרי הפוגה של שנה בשל מגבלות הקורונה, יתקיים בחודש אוגוסט הקרוב פסטיבל הבירה הרביעי של פתח תקוה, במתחם הפארק הגדול ע"ש יצחק אוחיון, עם עשרות דוכני בירה מסוגים שונים והופעות של להקת תיסלם ואמיר דדון.
יותר מ-40 סוגי בירה שונים מהארץ ומחו"ל יזרמו מהברזים לציבור הרחב בפסטיבל הבירה, כשעל פי המתוכנן צפויים אלפי אנשים להגיע לפארק ולהיות חלק מהחגיגה – נוכח ההצלחה של הפסטיבל בשלוש השנים שבהן התקיים, למעט השנה שעברה.
ראש העירייה רמי גרינברג: "השנה נקיים בעיר את פסטיבל הבירה הרביעי, אירוע שיא, שאליו צפויים להגיע אלפי אנשים, חובבי תרבות הבירה והקולינריה וחובבי מוזיקה. הפסטיבל יתקיים בפארק אוחיון, ואני שמח להזמין את כל תושבי העיר והסביבה לבוא וליהנות".
פסטיבל הבירה מתוכנן ליום חמישי, 19 באוגוסט, החל מהשעה 20:00. יתרונו הגדול של פארק אוחיון הוא קרבתו לצירים ראשיים, מה שיאפשר קיום פסטיבל נגיש לכולם. בעירייה מציינים, כי האירוע מאורגן ומנוהל על ידי אגף האירועים והפנאי, והציפייה היא לקהל גדול ומעורב של צעירים יותר ופחות, סטודנטים וכל מי שאוהב בירה, ליהנות מחשיפה לסוגים ולטעמים שונים של בירות וכן לאופן הכנתן.
כדי להימנע מאי-נעימות, הכניסה למתחם חופשית מגיל 18. ילדים מתחת לגיל 10 – בליווי מבוגר בלבד.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

ניצחון זמני לתושבי הדר גנים

אנחת רווחה חלקית נשמעה השבוע בקרב תושבי הדר גנים, לנוכח פרסום מכרז ראשון של רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) לבניית 2,499...

חדשות פתח תקווה13 בספטמבר 2021    2 דקות
0

מאות תלמידים נשלחו לבידוד בגלל מורים שחלו

יותר מ-60 כיתות נסגרו לאחר ראש השנה והילדים והצוות נשלחו לבידוד. בין היתר, התברר כי מורה, שאובחן כחולה מאומת, לימד...

חדשות פתח תקווה13 בספטמבר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה