חדשות פתח תקווה

פורעי חוק מתגלגלים ברחובות

חדשות פתח תקווה21 במרץ 2019    3 דקות
0

את הדרך הביתה בראשון בערב, ד"ר שירלי קיסרי קמה לא תשכח • כעשרה נערים על אופניים חשמליים הקיפו את רכבה, קיללו ואיימו • חבורת הרוכבים הפראית חוזרת ומוציאה את תושבי אם המושבות משלוותם

פורעי חוק מתגלגלים ברחובות
אם המושבות. לא מקרה ראשון ׀ צילום: תומר קרן

ד"ר שירלי קיסרי קמה, תושבת שכונת הדר המושבות, לא הצליחה להירגע מ"החוויה המלחיצה" שחוותה לטענתה ביום ראשון האחרון, כשחזרה בשעת ערב מאוחרת מהמרפאה שבה היא עובדת בקצה השני של העיר בדרכה לביתה. חבורת נערים רכובים על אופניים חשמליים הקיפו את רכבה, פתחו את הדלתות מאחור וגידפו אותה ללא כל סיבה וללא כל היכרות מוקדמת ביניהם, כשהיא יושבת ברכב מבועתת ומפוחדת.
תושב השכונה, שבמקרה יצא מביתו להליכה ונקלע למקום, נחלץ לעזרתה, וכשהתקרב לעבר הנערים הם נמלטו מהמקום. ד"ר קיסרי קמה משחזרת: "אני חוזרת מהמרפאה שלי בהדר גנים בשעה מאוחרת ומגיעה לרחוב רבקה גובר, באזור הפאמפטרק. האטתי ליד מעבר החציה כשהבחנתי בכעשרה נערים על אופניים חשמליים. עצרתי לצדם, וכשהתחלתי בנסיעה, אחד מהם קפץ לכביש ומיד בלמתי.
באותו רגע הבנתי שכולם מקיפים אותי ועושים תנועות הזויות עם הידיים. בשלב הזה אני מתקשה להבין מה קורה כאן. אפילו לא צפצפתי או משהו כזה. באמת לא הבנתי מה הסיבה", היא מספרת בקול חנוק. "הייתי ממש מבועתת, ואני עדיין מנסה להרגיע את הרגליים שרועדות", היא ממשיכה.

 


"באיזשהו שלב הם פתחו לי את הדלתות מאחור וצעקו לעברי 'שרמוטה'. יצאתי מהרכב כדי לסגור את הדלתות, וראיתי לפתע אדם שעשה הליכה ברחוב. הוא הבין שאני במצוקה, התקרב לעבר חבורת הנערים, והם החלו לברוח. הוא ניסה לדלוק אחריהם, אבל הם ברחו.
"הייתי בהלם מוחלט. התחלתי לבכות. זו הרגשה מלחיצה מאוד. מיד חשבתי על הילדים שלי, שהולכים דרך המקום לחוג במתנ"ס וחוזרים בשעה שש וחצי בערב, ומה היה קורה אם היו פוגשים בהם. איפה הביטחון האישי שלנו? זו פעם ראשונה שאני כותבת בפייסבוק השכונתי, כי אני לא בן אדם שמתלונן. אני אדם פרטי רוב הזמן. הם גרמו לי להרגיש כל כך קשה".
בעקבות האירוע, העלתה כאמור ד"ר קיסרי קמה פוסט לדף הפייסבוק השכונתי, שבו חשפה את תחושת העלבון והדאגה מאותו מפגש עם הנערים. בעקבות הפוסט, סיפרה שכנה כי כחצי שעה קודם לכן היא חוותה חוויה דומה. לדברי ד"ר קיסרי קמה, מדובר בנערים משועממים, שבאו לרכוב בשטח הפאמפטרק ולאחר מכן, בגלל שעמום, הם החליטו לתקוף אותה וכן את התושבת הנוספת שהגיבה בפייסבוק.
"אותו אדם שעזר לי ניסה לחפש אותם. הוא מסר בניידת משטרה את הפרטים. שוטר יצר איתי קשר וסיפר שהם חיפשו אחר הנערים, אבל לא איתרו אותם, ושבכוונתם לשלוח ניידת לסריקה נוספת. בכל מקרה, הוא המליץ לי להגיש תלונה כדי שתתנהל חקירה מסודרת".
יצוין כי זו לא הפעם הראשונה שתופעה מסוג זה מאיימת על שלוותם של תושבי אם המושבות. בחופשת הקיץ האחרונה דיווחנו כאן על מספר אירועים דומים שבמהלכם תקפו חבורת נערים שהיו רכובים על אופניים חשמליים נהגות בשכונת אם המושבות, גם אז ללא כל סיבה, תוך שהם חוסמים את דרכן של הנהגות, מקללים ומאיימים.
מהמשטרה נמסר: "מיד כשתוגש התלונה, המקרה ייחקר לגופו".
אלון חכמון

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

נתפסת, שילמת!

[video width="400" height="220" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/08/VIDEO-2020-08-04-13-14-01.mp4"][/video] לאחר שהתקבלו תלונות חוזרות ונשנות על שקיות אשפה המגיעות באורח פלא לכביש ברחוב מסוים בפתח תקוה,...

חדשות פתח תקווה5 באוגוסט 2020    דקה אחת
0

מנהל חדש לשש שנתי בבן גוריון

חגי קרקו נבחר לתפקיד מנהל שש שנתי בן גוריון. חגי בוגר תכנית "אבני ראשה", בעל תואר שני M.Ed בניהול וארגון...

חדשות פתח תקווה5 באוגוסט 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה