חדשות פתח תקווה

פאניקה בעיר: פדופיל תקף שלוש ילדות

חדשות פתח תקווה23 בינואר 2020    3 דקות
0

בכל המקרים עקב החשוד אחר ילדות, וכשהגיעו סמוך לבניין מגורים חשוך, התנפל עליהן מאחור, סתם את פיהן וניסה לגרור אותן לפינה חשוכה על מנת לבצע את זממו • המקרה האחרון אירע בכפר גנים א' לפני כשבועיים

פאניקה בעיר: פדופיל תקף שלוש ילדות
החשוד, כפי שתועד במצלמת האבטחה. הילדה "נלחמה בו בכל הכוח" ׀ צילום: מצלמת אבטחה

 

נמשכים החיפושים אחר צעיר בשנות ה-30 לחייו, החשוד בתקיפה ובהטרדה מינית של קטינה בת 8, שהייתה בדרכה לביתה ברחוב חפץ מרדכי בשכונת כפר גנים א' לפני כשבועיים. מדובר במקרה שלישי בשבועות האחרונים.
המשטרה עצרה צעיר שנחשד בביצוע המעשים, אולם זמן קצר לאחר מכן התברר שאין לו קשר לאירועים, וככל הנראה הוא לוקה בנפשו. תוך כדי חקירה, עלה החשד שמדובר בשני תוקפים. האחד שפעל כאמור בכפר גנים א', ואילו השני באזור עין גנים. למרות זאת, לא פוסלים במשטרה אפשרות שלפיה מדובר באותו חשוד, וזאת לנוכח מספר מאפיינים דומים בכל המקרים.
על פי הידוע בכל המקרים עקב החשוד אחר קורבנות שזיהה בדרך, ובשלב מסוים, כשהגיעו הילדות סמוך לבניין מגורים חשוך, התנפל עליהן מאחור, כשהוא סותם את פיהן ומנסה לגרור אותן לפינה צדדית על מנת לבצע בהן את זממו.
באירוע האחרון תקף החשוד את הילדה אחרי שהורי חברתה ליוו אותה לפינת רחוב מוארת, שם הבהירה הקטינה כי היא יכולה להמשיך לביתה עצמאית. כשהותקפה, התנגדה בכל כוחה לחשוד, שניסה לתקוף אותה מינית. תושייתה הביאה להימלטותו מהמקום, לאחר שזעקה לעזרה מתחת לבניין מגוריה.
אמה של הילדה שהותקפה משחזרת: "סמוך לשעה 18:00 הבת שלי חזרה הביתה מחברה. ההורים של החברה ליוו אותה עד לרחוב סנדר חדד, ושם היא אמרה להם שהיא יכולה להמשיך לבד. מרגע שעזבו אותה, היא הרגישה שהולך בעקבותיה גבר. היא ניסתה להפנות את תשומת לבם של העוברים והשבים, אבל היה קר וגשום, והם לא התייחסו אליה כלל".
הילדה ניסתה להסתתר מאחורי מכוניות, ולא המשיכה בדרך הרגילה כדי להימנע מהיתקלות עם החשוד במקום חשוך. "היא לא פסעה בדרך הרגילה, כדי לא להיקלע לסמטה חשוכה. היא המתינה סמוך לאחד הבניינים בתקווה שהוא ימשיך, אבל הוא ארב לה בהמשך הדרך", מספרת אמה.
"בשלב מסוים, היא החליטה לפתוח בריצה, בתקווה שתצליח להגיע הביתה, אבל ממש בכניסה לבניין שלנו, ברחוב חפץ מרדכי, החשוד התנפל על בתי, תפס אותה מאחור, סתם לה את הפה, וניסה לגרור אותה לסמטה צדדית. היא נלחמה בו בכל הכוח, בעטה בו, ניסתה לצעוק ככל שיכלה, עד שבשלב מסוים הוא שחרר את ידו מפיה והיא צעקה בעוצמה – מה שגרם לו להיבהל ולהימלט מהמקום.
"היא טיפסה במדרגות כשהיא צורחת בקולי קולות, ולדאבוני, למרות שכולנו היינו בבית, בגלל מזג האוויר החורפי, לא שמענו כלום. היא פרצה הביתה בבכי ובצעקות 'אמא, הוא סתם לי את הפה. אמא, את לא יודעת מה קרה לי'. היא הייתה מבוהלת מאוד, ולמרות שרציתי לרדוף אחרי החשוד, העדפתי להיות לצדה ולהתקשר מיד למשטרה, שהגיעה תוך דקות. כבר באותו ערב הוציאו מצלמות אבטחה מבניין שדרכו עברה בתי, ושם רואים את החשוד כשהוא עוקב אחריה".
הילדה יודעת לזהות את החשוד?
"היא מתארת בחור באמצע שנות ה-30, גבוה, רזה, שלבש חולצה בצבע תכלת וחבש כיפה סרוגה. הוא אחז שקית שחורה ביד, כמי שחזר מקניות".
איך מרגישה הילדה?
"היא עדיין בפאניקה. אנחנו מנסים להשכיח ממנה את הסיוט הנורא הזה ולהחזיר אותה לשגרה ככל שניתן. במקביל, אנחנו והחברות שלה מלווים אותה בכל רגע ובכל מקום, גם בבית הספר, שמכיל את האירוע בצורה ראויה לציון. בכל ערב אנחנו מנסים לאתר אותו בשכונה. חיפשנו אותו בכל מצלמות האבטחה בסביבה, ורואים אותו בחלק מהן. כעת אנחנו מצפים לכל עזרה כדי ללכוד את החשוד וכדי שימוצה איתו הדין".
מהמשטרה נמסר כי נושא זה נמצא בטיפול.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

חזרה לשגרה וגם לצהרונים

בהמשך לישיבת ההערכות שהתקיימה אתמול (שני) בהשתתפות גורמי הרשות הרלוונטיים במינהל החינוך, מפעילי הצהרונים ונציגות ועד ההורים, נקבע כי מסגרות...

חדשות פתח תקווה12 במאי 2020    2 דקות
0

תוכנית פיתוח תלת שנתית נקבעה

תוכנית פיתוח תלת שנתית בהיקפים הנאמדים ב-786 מיליון שקל אושרה ביום ראשון האחרון בישיבת מועצה ראשונה בתקופת המאבק בנגיף הקורונה...

חדשות פתח תקווה12 במאי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה