חדשות פתח תקווה

ערנות הדיירים מנעה שריפה במגדל

חדשות פתח תקווה2 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

דיירי מגדל המגורים באם המושבות כיבו אדנית פלסטיק בוערת במרפסת דירה שבעליה לא היו בבית, שממנה נטפו חלקי פלסטיק בוערים • ביום שני יתקיים כנס בטיחות לדיירי בניינים רבי-קומות בעיר

ערנות הדיירים מנעה שריפה במגדל
האדנית הבוערת במרפסת הדירה. כובתה עם צינור מים ׀ צילום: באדיבות דיירי הבניין

ערנותם של שכנים מנעה נזקים כבדים ונפגעים בנפש. דיירים במגדל מגורים ברחוב שרגא רפאלי שבשכונת אם המושבות, ששהו במטבח ביתם, הבחינו בגיצים הנופלים מאחת הקומות העליונות במגדל. בניסיון להתחקות אחר מוקד האש, הבחינו השכנים באדנית פלסטיק בוערת התלויה על מעקה של אחת המרפסות, שממנה נטפו חלקי פלסטיק בוערים.
אחת השכנות מיהרה לבית השכנים, אולם לדאבונה איש לא שהה בבית באותו זמן. על מנת למנוע התפשטות האש, מיהר בעלה של השכנה לדיירת המתגוררת באחת הקומות העליונות, ובעזרת צינור מים הצליח לכבות את האדנית הבוערת. שכנים אחרים הזעיקו למקום צוות של כיבוי אש ומד"א, אולם עד להגעתו כובתה האש ונמנעה התפשטותה לעבר דירות אחרות. לצוותי הכיבוי וההצלה לא נותר אלא לשבח את תגובתם המהירה של הדיירים.
בתוך כך, ביום שני הקרוב, 4.11, בשעה 19:00, יתקיים כנס בטיחות והיערכות לשעת חירום במגדלי מגורים ורבי-קומות, שאותו יזם אגף הביטחון והחירום בעירייה, בראשות ממלא מקום ראש העירייה אוריאל בוסו ובניהולו של יריב סנדלון.
הכנס יתקיים ביוזמת ראש העירייה רמי גרינברג, שרואה חשיבות להיערכות מוקדמת לשעת חירום, בעיקר באזורים שבהם יש ריכוזי אוכלוסייה גדולים. במסגרתו, יינתנו לתושבים הסברים והנחיות לגבי ציוד הבטיחות הנמצא במגדלי המגורים ואופן אחזקתו, כמו גם תקנות וחוקים המתייחסים לשעת חירום.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

חשד לרצח והתאבדות ברחוב עין גנים

סלביק מבשב, בן 62, ויסחקבייב אלנה בת 57 אותרו הערב (שישי) ללא רוח חיים עם פצעי ירי בדירה ברחוב עין...

חדשות פתח תקווה17 בינואר 2020    דקה אחת
0

ילדה בת 8 נמלטה מפדופיל שארב לה...

פאניקה בפתח תקווה . המקרה הזה יכול היה להסתיים אחרת אולם תושייתה של ילדה בת 8, שהתנגדה בכל כוחה לחשוד...

חדשות פתח תקווה17 בינואר 2020    4 דקות

כתיבת תגובה