חדשות פתח תקווה

עסק במשבר

חדשות פתח תקווה13 במרץ 2020    דקה אחת
0

לאור התפשטות נגיף הקורונה - מתן הטבות לעסקים הקטנים בפעיר

עסק במשבר
צילום אינג אימג ingimage

לאור התפרצות נגיף הקורונה וההשלכות הכלכליות על בעלי העסקים הקטנים, ולאור הנסיבות החמורות שבאו בעקבות התפרצות הנגיף, החליט ראש העיר רמי גרינברג לסייע לבעלי העסקים הקטנים ולהקל עליהם בתקופה זו. לפיכך, כל תשלומי הארנונה החלים על בעלי העסקים הקטנים אשר מועד פרעונם הגיע או יגיע לתשלום – ידחה עד ל-1 במאי 2020. בעל עסק שגודל שטחו עד 100 מ"ר יפנה לאגף ארנונה עסקים במייל asakim@ptikva.org.il בבקשה לדחות את מועד התשלום עד ליום ה-1 במאי 2020. בעת הפניה, יש לציין את מספר המשלם, מספר הטלפון וכתובת הדוא"ל. מדובר בהטבה שתתקבל על פי בקשה וזאת כדי שהבחירה תהיה בידי בעלי העסקים.

ראש העיר רמי גרינברג: "לצערינו, נקלענו למשבר מתפתח ובשל כך נדרש מאיתנו לתת את הגיבוי המיטבי לכל תרחיש. בעקבות כך, הנחתי את גזברית העירייה לאפשר באופן מיידי למתן הטבות לבעלי העסקים הקטנים בפתח תקוה וזאת כדי שיוכלו לצלוח את המשבר. אנחנו פועלים כל העת למציאת פתרונות בתחומים שונים מתוך מטרה להבטיח עד כמה שניתן, שיגרת חיים תקינה בעיר. העסקים הקטנים הינם מרכיב חשוב בהתפתחות העיר ואנחנו מקווים כי ההנחיות החדשות יסייעו להם בהמשך ההתמודדות מול המשבר."

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה