חדשות פתח תקווה

על קו הסיום

חדשות פתח תקווה21 בנובמבר 2019    דקה אחת
2
על קו הסיום
שבתאי במרוץ "רוכבים בתקווה". כ-5,000 רוכבים ׀ צילום: אלון חכמון

מרוץ האופניים "רוכבים בתקווה", סיכם פרק משמעותי בחייה המקצועיים של מנהלת אגף הספורט הפורשת הילה שבתאי. מאז השקת הפרויקט שיזמה שבתאי, לפני כשלוש שנים, צומח משנה לשנה מספר המשתתפים. קרוב ל-5,000 רוכבים, בהם ילדים, בני נוער ומבוגרים, השתתפו בשלושה מקצים: 7 ק"מ, 15 ק"מ ו-25 ק"מ. ראש העירייה רמי גרינברג הזניק את הרוכבים, ואמר: ״זוהי חגיגה אמיתית לכולם, צעירים ומבוגרים שנהנים מרכיבה מהנה לאורך הירקון ומזמן איכות בטבע העירוני. מבטיח שנמשיך כך גם בעתיד״.
אורן חפץ, ראש אגף הספורט לשעבר, שהשתתף עם בנו במרוץ, חזר מסופק. "זה היה קרוב למושלם", אמר. "תנאי מזג אוויר מצוינים, מסלול שסיפק אנרגיות טובות ואווירה נפלאה. שאפו גדול לשבתאי ולצוות העובדים שלה, שהיו שותפים להפקת האירוע".
מדובר באירוע הספורט האחרון של שבתאי בעיר, שכן לפני כשבועיים היא קיבלה הודעה על סיום עבודתה בעירייה. עובדי האגף שהשתתפו באירוע לא חסכו שבחים, וסיפרו על פועלה בארבע השנים שבהן ניהלה את האגף: "היא בנתה צוות מופתי, פיתחה את הספורט על כל מרכיביו וענפיו, וזו אבידה גדולה. היא עמדה מאחורי שיפוץ ופיתוח אולמות ספורט ומגרשי כדורגל, הובילה תחרותיות למצוינות, השיבה לחיים ענפים שגססו ועמדו על סף מוות, ובהחלט הכניסה חיים לספורט בעיר".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

ונדליזם למכוניות

ביום שישי 24.1.20 לפנות בוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח על גרימת נזק לרכבים ברח' סלנט בפ"ת. מבדיקה ראשונית של שוטרים...

חדשות פתח תקווה26 בינואר 2020    דקה אחת
0

"גופה בוואדי"

  דיווח שווא על גופה שצפה בוואדי סמוך לשכונת הדר גנים בעיר, שהתברר כ"מעשה קודנס", הוביל לעיכובו לחקירה של בן...

חדשות פתח תקווה26 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • אורן יצחקי
    אשת ספורט מעולה

    הפסד עצום לעיר פתח תקוה את מה שהילה עשתה בעשר אצבעות 30 עובדים לא יצליחו לעשות. בחורה מקצועית איכותית מעוררת השראה. הפסד גדול לעיר ולנו שמאז כניסתה זכינו לראות ספורט הגון ומקצועי בעיר

  • יורם כהן
    טעות בניווט

    לא ממש מבין את ההחלטה הזו. שנים עד הגעתה של מנהלת האגף לא היה ספורט בעיר עם הגעתה החלה ליצור תהליכים של שיוויוניות, הגינות בספורט ואירועי ספורט מוצלחים לא פחות מתל אביב אלופה ואז בא איזה חבר כנסת ומתערב בעסקת עובדים. האמת מאכזב ממש. העיר הזאת לא שווה אותך בטוח שתצליחי.