חדשות פתח תקווה

עיר בדיאטה

חדשות פתח תקווה21 באוגוסט 2019    דקה אחת
0
עיר בדיאטה
בירנבאום. מציריך לפתח תקוה ׀ צילום: ארי לוין

ראש העירייה רמי גרינברג החליט על מינוי דיאטנית עירונית, שתהווה חלק מוועדת הבריאות העירונית, שבראשה עומדת חברת הקואליציה אורנה דוידאי. למילוי המשימה נבחרה אסנת בירנבאום, דיאטנית קלינית, שבשש השנים האחרונות ניהלה את מערך התזונה והדיאטה בבית חולים בציריך שבשווייץ.
בירנבאום עבדה כדיאטנית קלינית בבית החולים לילדים שניידר, ניהלה את תחום התזונה ברשת "גו אקטיב", עבדה כדיאטנית בגני ילדים בקריית אונו והשתתפה בצוות ההיגוי של "תפור עליי – עושים בית ספר לבריאות" – תכנית לקידום הבריאות במערכת החינוך. במסגרת תפקידה החדש, תכין בירנבאום תכניות פעולה והסברה בבתי הספר ובגנים, בין השאר בנושאים כמו אלרגיות, הגיל השלישי, קידום אורח חיים בריא, תזונה ועוד.
גרינברג: "מחקרים מצביעים על השמנה בקרב ילדים ובני נוער, הנובעת מירידה בפעילות גופנית, אכילה לא מבוקרת ועוד. הדיאטנית החדשה תפעל בשיתוף ועדת הבריאות העירונית וכלל הגופים העירוניים".
בירנבאום: "המטרה שלי היא לקדם אורח חיים בריא בדרך מיטבית וחיובית, על ידי הפצת ידע מקצועי, כלים וטיפים מעשיים ליישום בדרכים חווייתיות".
דוידאי הוסיפה: "הצעד הוא חלק מתכנית כללית לקידום הבריאות והספורט בעיר ושילוב הילדים האלרגיים בפעילויות העירוניות".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שלושה חולי קורונה בפתח תקווה ובית חולים...

בבית חולחיבילינסון במחלקה האורולוגית מטופלת סיעודית בת 82 לאחר ניתוח אובחנה כחולת קורונה , ככל הנראה ממבקריה . לכן 30...

חדשות פתח תקווה26 במרץ 2020    4 דקות
0

מתמודדים עם הקורונה

המאבק במשבר נגיף הקורונה מחריף. מחד, העיריים הוציאה היום מכתב המבהיר כי על כל מוסדות החינוך בעיר צריכים להשאר סגורים,...

חדשות פתח תקווה25 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה