חדשות פתח תקווה

עושים סדר

חדשות פתח תקווה29 בנובמבר 2018    דקה אחת
0

ראש העירייה רמי גרינברג ביקש ממהנדסת העיר, ד"ר חוה ארליך, להוביל שינוי משמעותי במִנהל ההנדסה ולדאוג לזעזוע באגף תכנון עיר ובאגף התנועה, שבהם קצב הפעילות וההתנהלות אינו משביע רצון

עושים סדר
ארליך. גרינברג: משנים מדיניות ׀ צילום: אלון חכמון

ראש העירייה רמי גרינברג נפגש השבוע עם מהנדסת העיר, ד"ר חוה ארליך. בפגישה ביקש גרינברג מארליך לדאוג לזעזוע באגף תכנון עיר ובאגף התנועה. "האגפים האלה חייבים לעבור התעוררות כדי שיתנהלו בצורה הרבה יותר טובה, וצריך לתת להם עדיפות", אמר גרינברג.
גרינברג הבהיר למהנדסת העיר שיפקיד את המושכות בידיה, שתוביל לשיפור שהוא מייחל כדי שהוא עצמו לא יצטרך לבצע את אותם זעזועים נדרשים. "העיר תקועה בכל נושא הפיתוח שלה וחייבים להוביל לשינוי המיוחל", אמר גרינברג.
עוד בשיחה בין השניים הנחה ראש העירייה את ד"ר ארליך לבחון מחדש את המבנה הארגוני במִנהל ההנדסה ולדאוג לצמצום יחידות שנפתחו, לדבריו, בחוסר אחריות ובהיעדר הצדקה בהנהגה הקודמת. "אין צורך באגף לאדריכלות עיר, זה חלק מאגף תכנון עיר", אומר ראש העירייה. "אגף שירות למידע גם הוא אגף לכאורה מיותר, שאין בו צורך וכל מטרתו לנפח מנגנון וחייבים לבחון את זה. כך גם בתחומי התאורה והדרכים, שהפרידו ביניהם ולא ברור מדוע. צריך לאחד ביניהם וליצור סנכרון ביניהם ולהכיל אותם בתוך אגף התשתיות שייתן מענה הולם ראוי".
גרינברג ביקש לבדוק את הסנכרון בין אגף מבני ציבור לחברה לפיתוח. "במקום להעביר את כל העבודות לחברה למשק וכלכלה כשהעירייה משלמת שם עמלות שלא נשארות בעיר, צריך לתת עדיפות לביצוע העבודות על ידי החברה לפיתוח כדי שהעמלות יישארו בחברה העירונית ויושקעו לטובת התושבים".
ראש העירייה הבהיר כי המדיניות שהוא מוביל חייבת להיות מיושמת וכי אין בכוונתו להותיר את המנגנון העירוני במצבו הנוכחי.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

הרחבת הקואליציה

איתי שונשיין, חבר מועצת העיר שאף התמודד לראשות העיר בבחירות האחרונות, חובר לראש העיר רמי גרינברג שמרחיב את הקואליציה. רמי...

חדשות פתח תקווה20 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

מיזם ה"סבבוס" יורחב

התחבורה הציבורית בשבת, שקישרה בין רמת גן למוקדי הבילוי והים בתל אביב, תורחב, והיא צפויה לכלול בשלב הראשון את קריית...

חדשות פתח תקווה19 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה