חדשות פתח תקווה

עומם אור שבתאי

חדשות פתח תקווה23 באוקטובר 2019    דקה אחת
2

בעוד חודשיים תסיים הילה שבתאי מנהלת אגף הספורט בעירייה בעקבות החלטת ראש העירייה

עומם אור שבתאי
צילום אלון חכמון

הלם בעיריית פתח תקווה. הילה שבתאי מנהלת אגף הספורט בעירייה , תסיים את עבודתה בעירייה כבר במהלך החודשיים הקרובים. הודעה על החלטת ראש העירייה נמסרה לשבתאי בשלישי בערב .
שבתאי, שנבחרה לתפקיד במכרז בראשית הקדנציה של ראש העירייה לשעבר איציק ברוורמן, ייצבה את האגף ובראשית כהונתו של רמי גרינברג, הובילה לקיומו של מירוץ פתח תקווה הראשון בו נטלו חלק אלפי תושבים ואורחים באירוע שקצר שבחים ומחמאות.
בנוסף בתקופתה זכו בתי הספר בתחרויות ארציות בפעילויות ספורט ושודרגו אולמות ומתקני ספורט לא מעטים ברחבי העיר.
למרות כל אלו, לא ניתן היה להתעלם במחלוקת שנתגלעה במהלך הקדנציה הקודמת בין פעילות אגף הספורט לבין פעילות הספורט באמצעות מקפ"ת וליריבות הסמויה והגלויה שנחשפה בין שני הגופים.
בקדנציה הנוכחית נדמה היה כי שני הגופים הבינו את חשיבות השיתוף פעולה אולם, שנה אחרי שנכנס לתפקיד החליט גרינברג, כי שבתאי לדבריו, אינה עונה לדרישות שלו בתחום הספורט, החלטה שישנם כאלה שחולקים עליה.
לשבתאי , הועמדה האפשרות להופיע לשימוע לפני סיום עבודתה והיא אמורה להשיב על ההחלטה .
הבוקר (רביעי) כינסה שבתאי את עובדי האגף ובישרה להם על החלטת ראש העירייה כפי שנמסרה לה , הודעה שהותירה רבים מהם בתדהמה והלם.
בימים הקרובים מתכוון ראש העירייה לפרסם מכרז לאיוש המשרה.
רמי גרינברג מתייחס. "באופן אישי אני מחבב ומעריך אותה אולם לאחר שנה בתפקיד שלי אני בוחן את עובדי העירייה בהיבטים נוספים ובעיקר מקצועית והתאמה לסטנדרטים שלי. אני מאחל לה בהצלחה ובימים הקרובים נפרסם מכרז ונבחר את המועמד הראוי ביותר".
ההחלטה אגב, התקבלה בתוך ההכנות למירוץ האופניים השלישי במספר שיתקיים ביום שישי ה – 15.11..19 החל מהשעה 06.00 בבקר בחניון הרכבת הסמוך לאצטדיון המושבה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

1

פאניקה בניין

חשד לשלושה חולי קורונה באותו מגדל מגורים, ברחוב מבצע יפתח, בשכונת אם המושבות, הובילו למבול טלפונים מדיירים מודאגים שטענו כי...

חדשות פתח תקווה9 באפריל 2020    דקה אחת
0

לא מבקרת יותר

  בהמשך לתנאי הפרישה המעודפים שהוצעו לעובדי הרשויות המקומיות החליטה בשבוע שעבר מבקרת העירייה, רו"ח איילה קדוש, לצאת לפרישה מוקדמת...

חדשות פתח תקווה6 באפריל 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • אולסיה
    בעוד חודשיים תסיים הילה שבתאי מנהלת אגף הספורט בעירייה בעקבות החלטת ראש העירייה

    אדוני ראש העיר, למה אתה כל כך בקלות נפרד עם עובדים שתומכים ועושים המון למען העיר שלנו? אנשים שמבינים מצוין את עבודתם. אצוב מאוד שזה מה שקורה בעיר שלנו

  • אוקסנה מיכאילוב

    זה לא הגיוני לפטר אנשי מקצוע טובים שיודעים את העבודה שלהם מצויין. עצוב מאוד כי ענף הספורט יפגע מזה.