חדשות פתח תקווה

עוברים מירוק לכתום

חדשות פתח תקווה3 באוגוסט 2021    דקה אחת
0
עוברים מירוק לכתום

קרוב ל-4% מכלל הנבדקים ביממה האחרונה מקרב תושבי העיר נמצאו כמאומתים לקורונה. לרשימת החולים בעיר נוספו השבוע ביום אחד 134 מאומתים, ובסך הכל יש בעיר 811 חולים פעילים.
עוד עולה כי העיר ממוקמת כעת במפלס הכתום, על פי תוכנית הרמזור. פתח תקוה גם חוצה את הממוצע הארצי בבחינת מספר החולים ל-10,000 תושבים.שעה שבמישור הארצי עומד הממוצע על 23.6 חולים, בעיר הממוצע הוא 32.5 חולים. נתון מדאיג נוסף מתייחס לתוספת של 596 חולים מאומתים שאובחנו בשבעת הימים האחרונים, עד לשלישי בבוקר. בעיר יש למעלה מ-1,400 מחויבי בידוד.
מפקחים מאגף הביטחון והפיקוח הרב-תכליתי, לצד צוותים מהשיטור העירוני, ביצעו בשבוע החולף מבצע אכיפה באזור מערב העיר, במטרה לאכוף את הנחיות הקורונה, בכל הקשור לעטיית מסיכות בחללים סגורים ולהעלות את המודעות של תושבים ובעלי עסקים להקפדה על חוקי העזר העירוניים. הצוותים, שאליהם נלוו גם גורמים מאגף רישוי עסקים, סיירו במרחבים הפתוחים, בחנויות ובמרכולים, שוחחו עם תושבים ובעלי עסקים, ובמידת הצורך גם קנסו את העוברים על החוק. במהלך המבצע נרשמו שמונה דוחות בגין אי-עטיית מסיכה וניתנו 12 התראות בנושא.
ראש העירייה רמי גרינברג: "אני מברך את גורמי השיטור והאכיפה על עוד מבצע מוצלח, שבמסגרתו אנחנו מצליחים ליצור הרתעה ולמנוע הפרעות ומפגעים שונים ברחבי העיר. נמשיך לקיים מבצעים מעין אלה, במטרה לקדם את בריאות הציבור ולהבטיח את ביטחונו ובטיחותו בכל תחום".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

ניצחון זמני לתושבי הדר גנים

אנחת רווחה חלקית נשמעה השבוע בקרב תושבי הדר גנים, לנוכח פרסום מכרז ראשון של רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) לבניית 2,499...

חדשות פתח תקווה13 בספטמבר 2021    2 דקות
0

מאות תלמידים נשלחו לבידוד בגלל מורים שחלו

יותר מ-60 כיתות נסגרו לאחר ראש השנה והילדים והצוות נשלחו לבידוד. בין היתר, התברר כי מורה, שאובחן כחולה מאומת, לימד...

חדשות פתח תקווה13 בספטמבר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה