חדשות פתח תקווה

עובד עירייה ניסה לשים קץ לחייו

חדשות פתח תקווה27 בדצמבר 2018    2 דקות
0

ביום רביעי שעבר שלח העובד, שחווה בשנה האחרונות טלטלות רבות, מסרון בוואטסאפ אל רעייתו "נמאס לי", וצרך כמות גדולה של כדורים • אשתו דיווחה על האירוע למד"א ובכך הצילה את חייו

עובד עירייה ניסה לשים קץ לחייו
צילום אילוסטרציה: נתי שוחט, פלאש 90

רצף נסיבות ואירועים, שהתרחשו בסמיכות יתר על המידה, הוביל ככל הנראה בשבוע שעבר, לניסיון אובדני של עובד עירייה. הודות לתושייתה של רעייתו ניצלו חייו בסופו של דבר.
מסתבר כי במהלך השנה האחרונה חווה העובד מספר טלטלות משמעותיות בחייו, לרבות דרישה כפולה בתוך פרק זמן קצר לשנות את מקום עבודתו בעירייה, והוא מבחינתו כפי הנראה כבר לא יכול היה לשאת את ההתמודדות עם כל השינויים הללו.
ברביעי שעבר, כך נטען, אחרי ששלח מסרון בוואטסאפ אל רעייתו "נמאס לי", צרך העובד כמות גדולה של כדורים והרבה בשתיית אלכוהול.
אשתו, שדיווחה על האירוע באופן מיידי, הצילה בעצם את חייו. צוות של מד"א פינה אותו לבית החולים בילינסון, שם טופל בהצלחה וחייו ניצלו.
גורמים שונים בעירייה החליטו לקשור את המעשה להודעה שקיבל העובד על העברתו לתפקיד אחר. זאת, ככל הנראה מבלי שבדקו תחילה את שרשרת האירועים שקדמה לאותה הודעה.
אגב, בסביבתו הקרובה של העובד דוחים את הטענות הללו מכל וכל, ומציינים כי התנהלות העירייה ומנהלו נעשתה בתיאום מולו, ונחה דעתו לכאורה, אולם מכלול הדברים הוא שהוביל אותו לצעד קיצוני.
עולה כי בנסיבות אישיות בלבד נשללה ההסמכה של אותו עובד, והתעודה שהוקנתה לו במסגרת עבודתו נלקחה ממנו על ידי הגורם המסמיך לכאורה. בעקבות כך נאלץ מנהלו להעבירו בתיאום לתפקיד אחר.
מאחר שלא הסתדר באותו תפקיד, הועבר העובד ליחידה אחרת שלא תחת אחריות מנהלו, והוא הסכים למהלך ואף הביע, כך נטען, את שביעות רצונו מכך.
עוד עולה כי קודם להתרחשויות בעירייה ידע העובד מספר אירועים בחייו האישיים, וצירוף המקרים הזה הוביל אותו, כך מאמינים סובביו, לבצע צעד אובדני.
"נדמה שהוא לא בדיוק רצה למות אלא חיפש שיצילו אותו, ולכן גם שלח את ההודעה לרעייתו. לפני כן הוא אישר את המהלך במקום עבודתו שתואם עמו. בעקבות ההודעה לאשתו הצליחו צוות של מד"א ורופאים בבית החולים להציל את חייו", אומר גורם המעורה בפרטים.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

במקפ"ת מציינים ימים מיוחדים

לקראת יום הילד הבינלאומי, שיחול מחר 20 בנובמבר, מפיקה מקפ"ת (מרכזים קהילתיים פתח תקוה) מגוון פעילויות חינמיות לקטנטנים. בין הפעילויות:  יצירה,...

חדשות פתח תקווה19 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

"המורה מציק לי"…

סערה בקרב הורים מאחת מחטיבות הביניים בעיר, בשל טענה לתקרית אלימה שהתרחשה בבית הספר בה היו מעורבים תלמיד כיתה ח'...

חדשות פתח תקווה18 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה