חדשות פתח תקווה

עבריין מין שב לסורו

חדשות פתח תקווה31 ביולי 2019    דקה אחת
0

תושב פתח תקוה, עבריין מין משוחרר, הנמצא תחת פיקוח שב"ס, נתפס הערב כשבחזקתו חומרי פדופיליה ונמצא כי הפר את צו בית המשפט בכך שבען השאר, יצר קשר עם קטינים דרך הרשתות החברתיות

עבריין מין שב לסורו

הערב, (ד' 31.7) במהלך פעילות מבצעית של קציני פיקוח מיחידת ״צור״ של שב״ס בעיר פתח תקווה, על מפוקח (עבריין מין משוחרר הנמצא תחת פיקוח) ברמת מסוכנות גבוהה, בוצע למפוקח חיפוש בנייד ומהממצא עולה כי הוא התחבר לקטינים דרך רשתות חברתיות ונכנס לאתרי צ'ט ולרשתות חברתיות וזאת בניגוד לצו הפיקוח. עוד מצאו קציני הפיקוח כי המפוקח החזיק וצפה בחומר מעורר מינית כולל העברת תמונות דרך תוכנת סקייפ תוך הפרת צו הפיקוח שהשית עליו בית המשפט.
המפוקח עוכב על ידי קציני הפיקוח והובא לתחנת המשטרה, שם הוגשה נגדו תלונה והחלה חקירתו. המשך טיפול משטרת ישראל ויחידת ״צור״ .

יחידת צור תמשיך לפקח על עברייני המין בקהילה על מנת לאכוף את צוי הפיקוח שהשית עליהם בית המשפט, למנוע עבירות מין חוזרות ופגיעה בקרבנות חפים מפשע.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

במקפ"ת מציינים ימים מיוחדים

לקראת יום הילד הבינלאומי, שיחול מחר 20 בנובמבר, מפיקה מקפ"ת (מרכזים קהילתיים פתח תקוה) מגוון פעילויות חינמיות לקטנטנים. בין הפעילויות:  יצירה,...

חדשות פתח תקווה19 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

"המורה מציק לי"…

סערה בקרב הורים מאחת מחטיבות הביניים בעיר, בשל טענה לתקרית אלימה שהתרחשה בבית הספר בה היו מעורבים תלמיד כיתה ח'...

חדשות פתח תקווה18 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה