חדשות פתח תקווה

סרט מתח הוליוודי גרסת עיריית פתח תקווה

חדשות פתח תקווה27 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

תעלומה בעירייה. מי פרץ אל משרדה של גזברית העירייה רו"ח חני גולדשטיין וגנב מחדרה את הדיסק הקשיח בלבד ומיד לאחר מכן עזב את המקום? זו הסוגיה שמעסיקה החל משעות הבוקר את העירייה והמשטרה

סרט מתח הוליוודי גרסת עיריית פתח תקווה

בשעות הבוקר נחשפה הגזברית גולדשטיין לכך שאלמוני חדר אל חדרה דרך חלון שבמשרדה וכי ה – HARD DISK האמון על שמירת הנתונים במחשבה בעירייה נגנב.
עם היוודע הפרטים למקום הוזעקה המשטרה שפתחה כאמור בחקירה לבירור נסיבות הפריצה והגניבה למשרדה של הגזברית.
ל "המקומון פתח תקווה" נודע כי כיוון שהפריצה למשרדה של הגזברית בוצעה דרך החלון האחורי בבניין מצלמות האבטחה לא הצליחו לתעד את האירוע של ההתפרצות לכאורה אלא, שמצלמות אבטחה פנימיות הצליחו לתעד אלמוני שנמצא בבניין העירייה ומכבה את האור במשרדה , מה שאמור לשמש כחוט מוביל בדרך לפיצוח התעלומה.
עוד נודע כי לא ברור מה המניע של אותו גנב, אשר פעל לכאורה באופן ממוקד ומוזמן ומעבר לאותו דיסק קשיח לא גנב דבר ממשרדה של הגזברית או מבניין העירייה ונעלם דרך אותו חלון, כך על פי הערכה.
האירוע כאמור נחקר על ידי המשטרה ובמקביל נערכה בדיקה גם על ידי אגף הביטחון של העירייה שככל הנראה יצטרך להוציא דו"ח אירוע בסופו של דבר.
גורמים המקורבים לגזברית סיפרו כי כפי שנודע להם הדיסק הקשיח אינו מכיל לכאורה חומרים סודיים או מסווגים ומשכך המניע שעומד מאחורי הפרשה התמוהה מעורר עוד יותר סקרנות ותעלומה גדולה.
ראש העירייה רמי גרינברג בתגובה. "האירוע נמצא בחקירה ולא ברור מה בעצם עומד מאחורי גניבת הדיסק הקשיח ממחשבה של הגזברית".
בהמשך לחקירת המשטרה, עלה כי הגנב נשאר בבניין העירייה והסתתר בספרייה הסמוכה למשרדה של הגזברית.הוא הציץ מספר פעמים כדי לוודא שאיש לא בסביבה עד שנכנס פנימה אל חדרה ,גנב את הדיסק הקשיח ונמלט. התיאור מתועד במצלמת אבטחה והוא שולל את החשד הראשוני לפיו הגנב פרץ דרך החלון האחורי. אגב, לנוכח התנהגותו ההערכה היא כי מדובר באירוע מתוכנן.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שלושה חולי קורונה בפתח תקווה ובית חולים...

בבית חולחיבילינסון במחלקה האורולוגית מטופלת סיעודית בת 82 לאחר ניתוח אובחנה כחולת קורונה , ככל הנראה ממבקריה . לכן 30...

חדשות פתח תקווה26 במרץ 2020    4 דקות
0

מתמודדים עם הקורונה

המאבק במשבר נגיף הקורונה מחריף. מחד, העיריים הוציאה היום מכתב המבהיר כי על כל מוסדות החינוך בעיר צריכים להשאר סגורים,...

חדשות פתח תקווה25 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה