חדשות פתח תקווה

סניף טר"ם ייצא מהבניין בכפר גנים א'

חדשות פתח תקווה13 בנובמבר 2019    דקה אחת
1

בית המשפט קבע שהחברה תפנה את המקום עד ה-20 במאי 2020 * דיירת בבניין: "זה הדבר הכי טוב שקרה לנו בשנה האחרונה. אנחנו חיים בתוך מפגע סביבתי, ועכשיו אולי נשוב לשקט ולשלווה"

סניף טר"ם ייצא מהבניין בכפר גנים א'

שנתיים לאחר שנפתח סניף טר"ם, המעניק שירותים רפואיים טרום פנייה למיון, בכניסה לבניין מגורים ברחוב לוחמי הגטו שבשכונת כפר גנים א', הוא ייסגר.

חרף ניסיונות העירייה בקדנציה הקודמת למנוע את פתיחת הסניף במקום, הגיעו הצדדים להסכמה, לפיה יבוטל כתב אישום שהוגש נגד הסניף ובעלי חברת טר"ם, בגין עבירות על חוק התכנון והבנייה, והם יפנו את המקום עד ה-20 במאי 2020, בתוך כחצי שנה.

תלונות רבות הופנו לעירייה על ידי תושבים המתגוררים בשכונת כפר גנים ובעיקר דיירים המתגוררים בבניין בו פועלת המרפאה. התושבים מוחים בעיקר בשל עשרות מטופלים הממתינים מדי יום ובכל שעות היום והערב בכניסה לבניין, חלקם מחוברים לאינפוזיות ומכשור רפואי. בנוסף, הם מתלוננים על השלכת מזרקים, תחבושות, מחטים ואביזרים רפואיים לפחי האשפה ולשטחי החצר בבניין.

"המקום הפך למפגע וסיוט לתושבים", אומרת דיירת בבניין. "הוא נותן שירותים להמון תושבים, והחברה לא עומדת בהתחייבות שלה כלפינו. אמרו שלא יגיעו לכאן אמבולנסים והם מגיעים וחונים על המדרכה, כי מבחינתם זה שירותים רפואיים. אנחנו לא צריכים לסבול. ניסינו בכל דרך, פנינו עשרות פעמים לעירייה בשנתיים האחרונות, ונדמה היה ששום דבר לא משתנה".

והנה אתם מתבשרים על סגירת הסניף בעוד כחצי שנה.

"זה הדבר הכי טוב שקרה לנו בשנה האחרונה. אנחנו חיים בתוך מפגע סביבתי, ועכשיו אולי נשוב לשקט ולשלווה. עם כל הכבוד לשירות שהם נותנים, אנחנו לא רוצים לגור בבית חולים. לא בשביל זה רכשנו פה בית. ההחלטה היא בשורה משמחת עבורנו".

בהחלטה, עליה חתם שופט בית משפט השלום בפתח תקוה דרור קלייטמן, נכתב כי הצדדים הגיעו להסכמה, לפיה כתב האישום שהוגש על ידי המחלקה המשפטית של העירייה יבוטל ולמקום יוצא צו הפסקת שימוש, שייכנס לתוקפו, כאמור, בעוד כחצי שנה.

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים יותקנו ברחבי...

החברה לפיתוח פתח תקוה פרסמה מכרז להקמת מספר שיא של 700 עמדות טעינה לרכבים חשמליים, שיוקמו בפריסה הדרגתית ברחבי העיר...

חדשות פתח תקווה19 בינואר 2021    דקה אחת
0

נתפסו על חם: המשטרה פשטה על עוד...

מעבדת סמים גדולה ובה כ-2000 שתילי סם בשווי מיליוני שקלים, נחשפה הלילה בתום חקירה סמויה של משטרת ישראל - שלושה...

חדשות פתח תקווה18 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • חולה
    ולאן יעבור הבטרם ?

    יש באזור מרכז העיר כל מיני קניונים חצי נטושים , אולי אפשר שמה .
    למשל הקניון המכוער שליד הדואר .