חדשות פתח תקווה

סניף טר"ם ייצא מהבניין בכפר גנים א'

חדשות פתח תקווה13 בנובמבר 2019    דקה אחת
1

בית המשפט קבע שהחברה תפנה את המקום עד ה-20 במאי 2020 * דיירת בבניין: "זה הדבר הכי טוב שקרה לנו בשנה האחרונה. אנחנו חיים בתוך מפגע סביבתי, ועכשיו אולי נשוב לשקט ולשלווה"

סניף טר"ם ייצא מהבניין בכפר גנים א'

שנתיים לאחר שנפתח סניף טר"ם, המעניק שירותים רפואיים טרום פנייה למיון, בכניסה לבניין מגורים ברחוב לוחמי הגטו שבשכונת כפר גנים א', הוא ייסגר.

חרף ניסיונות העירייה בקדנציה הקודמת למנוע את פתיחת הסניף במקום, הגיעו הצדדים להסכמה, לפיה יבוטל כתב אישום שהוגש נגד הסניף ובעלי חברת טר"ם, בגין עבירות על חוק התכנון והבנייה, והם יפנו את המקום עד ה-20 במאי 2020, בתוך כחצי שנה.

תלונות רבות הופנו לעירייה על ידי תושבים המתגוררים בשכונת כפר גנים ובעיקר דיירים המתגוררים בבניין בו פועלת המרפאה. התושבים מוחים בעיקר בשל עשרות מטופלים הממתינים מדי יום ובכל שעות היום והערב בכניסה לבניין, חלקם מחוברים לאינפוזיות ומכשור רפואי. בנוסף, הם מתלוננים על השלכת מזרקים, תחבושות, מחטים ואביזרים רפואיים לפחי האשפה ולשטחי החצר בבניין.

"המקום הפך למפגע וסיוט לתושבים", אומרת דיירת בבניין. "הוא נותן שירותים להמון תושבים, והחברה לא עומדת בהתחייבות שלה כלפינו. אמרו שלא יגיעו לכאן אמבולנסים והם מגיעים וחונים על המדרכה, כי מבחינתם זה שירותים רפואיים. אנחנו לא צריכים לסבול. ניסינו בכל דרך, פנינו עשרות פעמים לעירייה בשנתיים האחרונות, ונדמה היה ששום דבר לא משתנה".

והנה אתם מתבשרים על סגירת הסניף בעוד כחצי שנה.

"זה הדבר הכי טוב שקרה לנו בשנה האחרונה. אנחנו חיים בתוך מפגע סביבתי, ועכשיו אולי נשוב לשקט ולשלווה. עם כל הכבוד לשירות שהם נותנים, אנחנו לא רוצים לגור בבית חולים. לא בשביל זה רכשנו פה בית. ההחלטה היא בשורה משמחת עבורנו".

בהחלטה, עליה חתם שופט בית משפט השלום בפתח תקוה דרור קלייטמן, נכתב כי הצדדים הגיעו להסכמה, לפיה כתב האישום שהוגש על ידי המחלקה המשפטית של העירייה יבוטל ולמקום יוצא צו הפסקת שימוש, שייכנס לתוקפו, כאמור, בעוד כחצי שנה.

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רגע לפני הפתיחה: סיור שווקים

המשטרה והרשויות המקומיות באמצעות מערכי האבטחה שלהן נערכות  לקראת פתיחתם של הקניונים והשוק העירוני במסגרת הקלות נוספות בתקנות החירום צו...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    2 דקות
0

חוזרים לשגרה: העירייה שוב תבצע אכיפת חנייה...

לאחר כחודש וחצי בהן הייתה חניה חינם בכחול לבן באזורי התעשייה, בתחילת השבוע חזר אגף הפיקוח לאכיפה מלאה של חניה...

חדשות פתח תקווה6 במאי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • חולה
    ולאן יעבור הבטרם ?

    יש באזור מרכז העיר כל מיני קניונים חצי נטושים , אולי אפשר שמה .
    למשל הקניון המכוער שליד הדואר .