חדשות פתח תקווה

סמנכ"ל העירייה הודיע על סיום תפקידו

חדשות פתח תקווה4 ביולי 2019    דקה אחת
0

ליאוניד סמוליאנוב, שזכה להערכה רבה, יפרוש מהעירייה באוקטובר ועד אז תפרסם העירייה מכרז לאיוש המשרה הנחשקת • השבוע מונה איציק אוז'לבו לתפקיד מהנדס העיר

סמנכ"ל העירייה הודיע על סיום תפקידו
סמוליאנוב. התחיל כמדריך נוער ׀ צילום: אלון חכמון

אחרי כ-20 שנה במערכת העירונית, הודיע השבוע סמנכ"ל העירייה ליאוניד סמוליאנוב על החלטתו לסיים את תפקידו. "אני עוזב בתחושה נפלאה, כשמאחוריי מנגנון מפואר, אולי הטוב ביותר ברשויות המקומיות, ואת זה לא אני אומר. קיבלתי מכתב המלצה מצוין ותומך, והעובדה שאני זוכה להערכה כל כך גדולה מאנשי מקצוע ומבכירים במערכת העירונית, מחממת את הלב".
סמוליאנוב החל את דרכו בעירייה כמדריך נוער בשנות ה-90. בשנת 2002 עבר לתפקידי ניהול. בין השאר, ניהל את אגף הקליטה, את היחידה האסטרטגית, ובמשך שבע שנים כיהן כסמנכ"ל לארגון ומשאבי אנוש. בעת כהונתו של איציק ברוורמן כראש העירייה, מונה למ"מ מנכ"ל העירייה, לאחר פרישתו של יענקל'ה ממן.
סמוליאנוב סלל לעצמו את הדרך במערכת העירונית ללא השתייכות פוליטית, והוא זוכה להערכה רבה מעובדי העירייה, בכירי משרד הפנים ומשרד האוצר ועמיתיו לתפקיד ברשויות המקומיות האחרות. הוא יסיים את תפקידו באוקטובר, ועד אז תפרסם העירייה מכרז לאיוש המשרה הנחשקת. חרושת השמועות בעירייה רומזת על שתי עובדות המצויות בקשר טוב עם ראש העירייה, המסומנות לתפקיד.
רמי גרינברג מכחיש: "אין לי שום מיועד לתפקיד, ואיש המקצוע הטוב ביותר ייבחר במכרז מסודר. יכול להיות שיש כאלה שרוצים לזכות במשרה, אבל זה לא ענייני. אני מאחל לליאוניד הצלחה בהמשך דרכו".
בינתיים, מונה השבוע איציק אוז'לבו למהנדס העיר, לאחר שמילא תפקיד זהה בעיריית גבעת שמואל. הוא יחליף את מהנדסת העיר הפורשת ד"ר חוה ארליך, שמונתה לתפקיד מתכננת מחוז תל אביב. ועדת המכרזים בחרה באוז'לבו פה אחד, לאחר שגבר על 14 מתמודדים שניגשו למכרז, וזאת לנוכח ניסיונו בתפקיד ויחסיו המקצועיים עם מִנהל ההנדסה בפתח תקוה.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

חשוד שפרץ לדירה ותקף קטינה בשעה שישנה...

משטרת ישראל עצרה חשוד תושב פתח תקוה לאחר שהתפרץ לדירה בעיר ותקף קטינה בת 15 שישנה במיטתה. החשוד אותר ע"י...

חדשות פתח תקווה21 ביולי 2019    דקה אחת
0

מנהלת אגף חינוך חדשה

ירדנה חדד, בעלת PhD במנהל ציבורי, M.A בהוראת המדעים, B.A במתמטיקה ובחינוך, בוגרת קורס מנהלי מערכות מידע ראשי (מנמ"רים), קורס...

חדשות פתח תקווה18 ביולי 2019    2 דקות

כתיבת תגובה