חדשות פתח תקווה

סטודנטים ביגואר

חדשות פתח תקווה12 במרץ 2019    דקה אחת
0

הסטודנטים במכללה הטכנולוגית של כפר הנוער הדתי אמי״ת פ״ת זכו להדרכה עם מרצה מחו״ל על הרכב החשמלי הראשון בארץ של יגואר

סטודנטים ביגואר
הסטודנטים של כפר הנוער הדתי אמית פתח תקווה בהדרכה

שיתוף פעולה בין המכללה הטכנולוגית בכפר הנוער הדתי אמי"ת פ"ת לבין מחלקת השרות  וההדרכה של חברת המזרח, יבואנית מותגי הרכב לנדרובר ויגואר בארץ הביא לשיא בחדשנות הפדגוגית.

בשבוע שעבר הסתיימה השתלמות מקצועית לטכנאי החברה עם מרצה מחו"ל לצד הדרכת מוצר לתלמידי המכללה, בן היתר על הרכב החשמלי הראשון בארץ של יגואר רכב פנאי שטח ה -I PACE.

ההשתלמות נערכה במתקני המכללה וזאת כחלק מפעולות רבות למימוש התפיסה החינוכית פדגוגית של רשת אמי"ת – להביא את שוק הטכנולוגיה למרחבי הלמידה בבתי החינוך של הרשת.

"הרמה הטכנית אליה נדרשים טכנאי הרכב גבוהה מאי פעם", כך לדבריה של חן שניטמן, מנהלת הדרכה במחלקת השיווק של החברה. "נפעמתי מהרמה הטכנית של תלמידי המכללה ומהרמה של המעבדות המתקדמות. עבורנו זאת זכות לקחת חלק בהכשרת הדור הבא ולקדם עתודת כוח אדם איכותי לשוק רכבי הסופר פרמיום".

הרכב החשמלי הראשון של יגואר הוא יצירת מופת. בצמד הסרנים של ה- I PACE , שוכנים שני מנועים חשמליים המפיקים יחד 400 כוחות סוס ו- 696 ניוטון מטר, מה שמספיק להזניק את רכב הפנאי החשמלי ל-100 קמ"ש תוך 4.5 שניות. טווח הנסיעה עומד על  479 קילומטרים.

"בחרנו לחנך אנשי מקצוע טכנולוגים, ערכיים אשר יהיו רלוונטיים לשוק הרכב בעוד עשור כי זוהי חובתנו". אומר משה עוזיאל, מנהל המכללה ובוגר הכפר. "טכנולוגית הרכב החשמלי והאוטונומי זה הבסיס. ובזכות שיתופי פעולה שלנו עם מומנטום- שותפות יבואניות הרכב וחברת המזרח, באפשרותנו לספק לסטודנטים שלנו את כל הכלים שיאפשרו להם להיות רלוונטיים לצורכי השוק עם יציאתם לחיים"

במכללה הטכנולוגית בכפר הנוער הדתי אמי"ת פ"ת ניתן להמשיך ללימודי טכנאי והנדסאי בבית ספר למקצועות הרכב המדגים המוביל בארץ שהוקם לפני שלוש שנים בהשקעה אדירה של משרד החינוך, רשת אמי"ת עריית פ"ת ותורמים נוספים.

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

לראשונה בפתח תקוה: רמזורים עם טיימר עבור...

במסגרת השדרוג התנועתי שמקדם ראש העירייה רמי גרינברג ברחבי העיר, הותקנו לראשונה בפתח תקוה רמזורי טיימר עבור הולכי הרגל. מדובר...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    דקה אחת
0

חתונה בצל הקורונה

אחרי שנדחתה פעמיים, נישאו אתמול (6 ביולי) בני הזוג אסתי כביר ואוראל כהן. בני הזוג, שדחו את חתונתם בשל הקורונה...

חדשות פתח תקווה7 ביולי 2020    3 דקות

כתיבת תגובה