חדשות פתח תקווה

סטארט אפ לעסקים קטנים

חדשות פתח תקווה12 בינואר 2020    דקה אחת
0

משרד הכלכלה אישר את בקשתו של ראש העיר לתוכנית שמטרתה קידום סטארט אפים בשלב הרעיון. התוכנית תתחיל לפעול בשיתוף מעוף עם עשרה עסקים

סטארט אפ לעסקים קטנים
גרינברג. "אני נשוי לעירייה" ׀ צילום: אלון חכמון

משרד הכלכלה אישר את בקשתו של ראש העירייה רמי גרינברג, ויפעיל בשיתוף פעולה ובתיאום מול סניף מעוף, תוכנית יזמות סטארט אפ בעיר.

במכתב ששיגר בסוף השבוע רן קויתי מנהל הסוכנות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה והתעשייה אל ראש העירייה הוא מציין כי החליט לאשר את הפעלת התוכנית בעיר לבקשתו של גרינברג מוסיף כי מסלול יוזמים סטארטאפ הוא מסלול חדשני שפותח על ידינו בשיתוף עם חברות מקצועניות ומיועד ליזמיות ויזמי סטארט אפ בשלב הרעיון , אשר מעוניינים לבחון את קידום הרעיון שלהם לכדי סטארט אפ מצליח".

קויתי, מוסיף כי במסגרת המוצעת בתוכנית יעברו היזמים שלבים שונים בהם ייחשפו לידע הנדרש והרלוונטי לפיתוח המיזם ויתנסו בכל שלב בדרך להקמת מיזם סטארט אפ. במכתבו הוא מציין כי המסלול המוצע יועבר באמצעות מרצים מומחים שהגיעו מעולם היזמות הטכנולוגית עם ניסיון מוכח בשטח והם שילוו את אותם יזמים משלב גיבוש הרעיון ועד שלב ההתנסות "בהצגת 'פיץ' למשקיעים.

אישור המיזם והתוכנית תלוי עתה בשיתוף פעולה מצד העירייה , שתצטרף לשלב ידיים עם סניף מעוף בעיר בעיקר לשם שיווק וגיוס של לפחות 10 יזמים מהעיר. מדובר בפרויקט חדשני בתחום הטכנולוגיה המיועד לקידום עסקים קטנים, לאור העובדה שהעירייה היתה יוזמת הבקשה, שיתוף הפעולה הוא ודאי, מה שאמור להזניק את הפרויקט והמיזם כבר בתוך שבועות אחדים.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

באופוזיציה מאיימים להחרים את ישיבת המועצה

חברי האופוזיציה, במכתב ששלחו היום (ג' 28/1), הודיעו על החלטתם להחרים את ישיבת המועצה שאמורה להתקיים הערב. זאת בטענה לסתימת...

חדשות פתח תקווה28 בינואר 2020    דקה אחת
1

חשוד שהטריד מינית ילדים, נעצר בזכות ערנותו...

ערנותו של שומר בפארק יצחק אוחיון (הפארק הגדול) בפתח תקווה הובילה למעצרו של צעיר, החשוד כי חשף את איבר מינו...

חדשות פתח תקווה27 בינואר 2020    2 דקות

כתיבת תגובה