חדשות פתח תקווה

סופה של גנבת התיקים מחדרי הכושר?

חדשות פתח תקווה5 ביולי 2020    2 דקות
0

ביום שישי האריך בית משפט השלום בתל אביב בארבעה ימים את מעצרה של ילזיבטה מלינסקי בת ה-32 מפתח תקווה שנעצרה בחמישי בחשד למעורבות בלמעלה מ-30 מקרים של גניבות ממכוני כושר

סופה של גנבת התיקים מחדרי הכושר?
גנבה בזמן שכולם מתעמלים | צילום אילוסטרציה: אינגאימג'

היא פקדה במהלך השנה האחרונה עשרות מכוני כושר ברחבי הארץ , ביקשה לערוך באותם מקומות סיבוב הכרות או להיכנס לשיעור ניסיון אותו הייתה מסיימת בחלוף זמן קצר באמתלה של כאבי ראש או שרירים, ואת הזמן בתוך אותם חדרי הכושר הייתה מנצלת כדי לגנוב מתיקי המתאמנים והלוקרים שלהם ושל המדריכים, כסף, ארנקים וטלפונים ניידים. אתמול האריך בית משפט השלום בתל אביב בארבעה ימים את מעצרה של ילזיבטה מלינסקי בת ה-32 מפתח תקווה שנעצרה בחמישי בחשד למעורבות בלמעלה מ- 30 מקרים של גניבות ממכוני כושר.

על פי החשד, מלינסקי, הגיעה למכוני הכושר רשמה את עצמה בעמדת הקבלה תחת שמות בדויים , ערכה סיור במכונים או נכנסה לשיעורי ניסיון ועזבה את אותם מכונים כשבתיקיה שלל רב.

באחד המקרים במכון הכושר "sporter " בסניף אשקלון גנבה מתיקו של מנהל המדריכים 1,000 שקל במזומן וגם את מכשיר הטלפון הנייד שלו.

מלינסקי, כך עולה, הייתה נכנסת אל המלתחות ובזמן שהמתאמנים היו עסוקים בתרגילים, היא הייתה מחטטת בכליהם שהוכנסו אל תוך לוקרים שם כידוע אין מצלמות אבטחה.

מסתבר שבמרחב ירקון במשטרה הצטברו בחודשים האחרונים למעלה מ-30 תלונות על גניבות מתוך מכוני כושר ובחקירה מאומצת הצליחו החוקרים להתחקות אחר עקבותיה של החשודה ולבצע את מעצרה.

מיד עם פרסום דבר המעצר עלה כי דפוסי התנהגות דומים נרשמו בתלונה שהוגשה לפני כעשרה ימים בתחנת המשטרה באשקלון שעה שהחשודה כך עולה מסרטון אבטחה , גנבה כאמור את חפציו של מנהל המדריכים מלוקר שניצב בכניסה לחדר הכושר.

במקרה אחר ניצלה החשודה רגע שבו מזכירה באחד המכונים עזבה את עמדתה כדי לגנוב את תיקה של המזכירה ולהיעלם מהמקום.

מדובר בעשרות מקרים שדווחו למשטרה, ובתום פעילות מבצעית ממושכת שכללה איסוף ראיות ופעולות חקירה שונות נעצרה מלינסקי והועברה להמשך חקירה בתחנת המשטרה.

בעת שהגיעו השוטרים לביצוע המעצר ניסתה החשודה לברוח דרך חלון דירתה, אולם השוטרים המתינו לה גם שם והשלימו את פעולת המעצר.

במסגרת החקירה תבדוק המשטרה האם מעבר לעשרות התלונות שכבר התקבלו יש מתאמנים נוספים שנפלו קורבן למעלליה של מלינסקי, וקוראת להם להגיע לתחנה ולמסור תלונה בנדון.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

אושר במועצת העיר: קבלנים יחויבו בתשלום הוצאות...

כחלק מהפעילות המאומצת לשמירה על ניקיון העיר ושיפור חזותה, מחויבים הקבלנים בניקיון המדרכה והכביש מסביב לאתר הבנייה בו הם עובדים....

חדשות פתח תקווה28 ביולי 2020    דקה אחת
0

התגלה עובד חולה קורונה במרכז השירות של...

הודעה חשובה לתושבי פתח-תקווה והסביבה בדבר מקרה קורונה במרכז השירות של עמידר בעיר פתח תקווה לאחר שהתגלה אתמול, יום שני,...

חדשות פתח תקווה21 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה