חדשות פתח תקווה

סוף העולם הגיע

חדשות פתח תקווה23 במרץ 2020    דקה אחת
0

צעירה שמוכרת לרשויות הרווחה נכנסה לחרדה אמיתית והחלה לצבור כמויות מזון לא סבירות וסגרה את הילדים. הרווחה החליטו להוציא זמנית את הילדים מחזקתה

סוף העולם הגיע
צילום: ingimage

השבוע האחרון של הסתגרות בבתים, והדיווחים הבלתי פוסקים על התפשטות נגיף הקורונה, העלו בקרב רבים סביר להניח את מפלס החרדה. אלא, שישנם כאלה שחרדה והתקפים נפשיים הם חלק מהשגרה היומיומית שלהם ואחריהם צריך לפקוח עין ביתר שאת.

אנשי הרווחה באחת הרשויות המקומיות באזור השרון, נזעקו בבהילות לקריאת שכנים באחת השכונות באותה עיר, לאחר שהבינו כי צעירה המוכרת לשירותי הרווחה ולה שני ילדים, צוברת מזון בכמויות גדולות ומדברת על סוף העולם הקרב.

העובדות הסוציאליות הגיעו לביקור בביתה , ניהלו איתה שיחה ממושכת ועזבו את ביתה ברגשות מעורבים.

חששם התחזק בשעות אחר הצהריים שעה שבאותה שכונה התגלתה הפסקת חשמל ממושכת וקריאות מצוקה נשמעו מכל עבר. בין היתר היו גם שכניה של אותה אישה שנכנסה למצוקה נפשית והחלה לדבר על סוף העולם הקרב ושאין מקום לחיות, העולם יכחד ואחריו יחל עולם חדש. "היא נראתה מכניסה הביתה 50 ק"ג אורז וכמויות של סוכר, כאילו העולם הולך להיחרב" אומרים גורמים המעורים בפרטים וזה הלחיץ את המערכת".

העובדות הסוציאליות הגיעו בבהילות אל אותה משפחה , אולם נתקלו בדלת סגורה וקולם של הילדים לא נשמע.

"בו במקום עלה חשש שמשהו רע מכל קרה והעובדות הסוציאליות הזעיקו את המשטרה. בשלב מסוים אחרי קריאות מבעד לדלת , בעלת הדירה ענתה להם וטענה שלא נשאר בשביל מה לחיות והיא לא החליטה אם צריך להרוג את הילדים " אומר אותו גורם.

השוטרים שהגיעו למקום תוך זמן קצר סייעו לפרוץ לדירה ולאתר את הילדים כשהם מסוגרים באחד החדרים בתוך מצבור של מזון ונתקבלה ההחלטה להוציא את הילדים מחזקת הוריהם ולהעבירם לבת משפחה מבוגרת בשלב הזה.

האישה נלקחה לטיפול והופנתה להמשך סיוע.

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

שומרים על הניקיון: העירייה הוציאה התראה לצו...

במסגרת מאמצי הרשות לשמירה על ניקיון העיר והמרחבים הפתוחים בתחומה, האגף לאיכות הסביבה בעירייה הוציא לאחרונה התראה לצו ניקוי לבעל...

חדשות פתח תקווה21 באוקטובר 2020    דקה אחת
0

מנצחים את הקורונה: פתח תקוה ירוקה

ביממה האחרונה פתח תקוה נכנסה לרשימת הערים הירוקות עם 613 חולים פעילים בלבד. זאת לאחר שבתחילת אוקטובר העיר הוגדרה כאדומה...

חדשות פתח תקווה20 באוקטובר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה