חדשות פתח תקווה

נתפסת, שילמת!

חדשות פתח תקווה5 באוגוסט 2020    דקה אחת
0

מצלמת אבטחה תיעדה תושב משליך את האשפה ממרפסת ביתו בקומה השלישית היישר אל הרחוב. העירייה פתחה נגדו בהליכים משפטיים

נתפסת, שילמת!
דייר זורק אשפה. צילום באדיבות העירייה.jpg

לאחר שהתקבלו תלונות חוזרות ונשנות על שקיות אשפה המגיעות באורח פלא לכביש ברחוב מסוים בפתח תקוה, החליטו בעירייה לפתור את התעלומה ולהבין מה מקור השקיות. בעיר מוצבות עשרות רבות של מצלמות המצלמות את המרחב הציבורי, כולל גינות, פארקים, כבישים וכו', ומשדרות באופן ישיר למרכז השליטה והבקרה של הרשות.

על מנת לפתור את התעלומה הופנתה אחת המצלמות לכיוון הבניין שלידו נמצאות באופן קבוע שקיות האשפה. לא חלף זמן רב עד אשר נתפסה בעדשת המצלמה דייר בקומה השלישית, אשר במקום לרדת לחדר האשפה ולזרוק את הפסולת בפח, מעדיף פשוט להשליך אותה ממרפסת ביתו. עם קבלת ההוכחה והממצאים ניתן לתושב דו"ח באופן מיידי והוחלט לפתוח בהליכים משפטיים כנגדו ולמצות עמו את הדין.

גרינברג: "ניקיון העיר בראש סדר העדיפויות שלנו, ולא נסכים כי תושבים ילכלכו במזיד את רחובות העיר. כאשר חשדנו כי תושב פשוט פותח את חלון המרפסת וזורק אשפה לרחוב החלטנו להציב מצלמה ולתפוס את התושב בשעת מעשה, על מנת שנוכל להעניש אותו במלוא החומרה ולמצות איתו את הדין. לא נאפשר לתושבים כאלה או אחרים ללכלך את העיר ולזהם אותה. נמשיך לאכוף באופן נחרץ את החוק ולשמור על ניקיון העיר ואיכות חיי התושבים בה".

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

"התעלמו ממצוקתה הרבה"

ביום חמישי הוגש בבית המשפט המחוזי כתב אישום נגד איאד עבדאללה (41), תושב הרשות הפלסטינית, ווטה איילה (30), בגין עבירות של...

חדשות פתח תקווה9 בספטמבר 2020    3 דקות
0

חרדים לשכונה

רגע לפני שהמתווה החדש של ראש העירייה נידון בוועדה לתכנון ובנייה המקומית, רמי גרינברג החליט להיעתר לבקשת ארגון הקבלנים ולקיים...

חדשות פתח תקווה9 בספטמבר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה