חדשות פתח תקווה

נשמו לרווחה

חדשות פתח תקווה12 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

מנכ"ל משרד הרווחה נפגש עם ראש העירייה וצוותו להבנת הקשיים בעיר וכבר התקבלה תוכנית פעולה

נשמו לרווחה

אישור תקנים באגף הרווחה בעירייה שלא הוכרו עד היום והכל בהנחיית מנכ"ל משרד הרווחה אביגדור קפלן שנענה לבקשתו של ראש העירייה רמי גרינברג.
מנכ"ל משרד הרווחה קפלן, ובכירי המטה במשרדו , אירחו היום בלשכת המנכ"ל בתל אביב, את ראש העירייה גרינברג, ראש אגף הרווחה בעירייה אשר שוקר ומנהל האגף גיא עפרי ושמעו מהם את הצורך של העירייה לקבל הכרה במספר לא מבוטל של תקנים ופעילות שבאמתחת האגף ואשר עד היום לא זכו להכרת המשרד.
מנכ"ל משרד הרווחה ואנשי המטה שלו שנערכו לפגישה מבעוד מועד, שמעו מקרוב על פעילות האגף בעירייה ובתום פגישה שהוגדרה כחשובה ומקצועית ביותר, אישר המנכ"ל את מרבית הבקשות של העירייה והנחה את אנשי משרדו להכיר בהיקפו של האגף בעירייה כאשר עד היום קיים פער בין הפעילות בפועל שהעירייה מתקצבת לבין הפעילות שמשרד הרווחה מכיר בה ועומד מאחורי מימונה.
בנוסף אישר המנכ"ל קפלן, לאנשיו להכיר בכל מחלקות האגף בעירייה וכן להכיר בתקנים של מנהלות שהועסקו על תקציב העירייה בשל נחיצותן.
מנכ"ל משרד הרווחה שיבח את העירייה על כך שהשאירה את הפעילות בשכונות חרף העובדה שהמשרד לא מכיר באותם תקנים וזאת מתוך קופת העירייה.

 

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

חזרה לשגרה וגם לצהרונים

בהמשך לישיבת ההערכות שהתקיימה אתמול (שני) בהשתתפות גורמי הרשות הרלוונטיים במינהל החינוך, מפעילי הצהרונים ונציגות ועד ההורים, נקבע כי מסגרות...

חדשות פתח תקווה12 במאי 2020    2 דקות
0

תוכנית פיתוח תלת שנתית נקבעה

תוכנית פיתוח תלת שנתית בהיקפים הנאמדים ב-786 מיליון שקל אושרה ביום ראשון האחרון בישיבת מועצה ראשונה בתקופת המאבק בנגיף הקורונה...

חדשות פתח תקווה12 במאי 2020    2 דקות

כתיבת תגובה