חדשות פתח תקווה

נערכים לפתיחת מתחמי חיסון לילדים

חדשות פתח תקווה14 בדצמבר 2021    דקה אחת
0
נערכים לפתיחת מתחמי חיסון לילדים
פסטה עם עוף בתנור | צילום: אסף אמברם

הבהלה מפני גל חמישי והתפשטות נוספת של נגיף הקורונה, לנוכח עלייה שנרשמה לאחרונה ברמת התחלואה בעיר, הובילה את ראש העירייה רמי גרינברג לכנס את גורמי המקצוע העירוניים כדי להיערך לקראת פעולות הסברה ופתיחת מתחמי חיסונים עבור ילדים מגיל 5.
ראש העירייה ביקש לתגבר את מערך ההסברה בנוגע לחשיבות החיסונים ולפעול לפתיחת מתחמי חיסונים אזוריים ומתחמי חיסונים בבתי הספר היסודיים, במטרה לעודד הורים לחסן את ילדיהם. בנוסף, ביקש ראש העירייה מקופות החולים להיערך להארכת שעות הפעילות שבהן ניתן להתחסן.
יצוין כי כל תלמידי הגנים ובתי הספר היסודיים שאינם מחוסנים קיבלו בטרם יציאתם לחופשת החנוכה ערכות לבדיקת אנטיגן, שעליהם היה לבצע טרם החזרה לבית הספר. כתוצאה מכך, אובחנו מספר תלמידים ואנשי צוות כחיוביים לנגיף מיד עם החזרה ללימודים, ולתלמידי אותן כיתות וכן לצוות החינוכי הועברו הנחיות מפורשות, לרבות כניסה לבידוד וביצוע שתי בדיקות על מנת לשוב לפעילות.
גרינברג: "לצערנו, הקורונה עדיין כאן והתחלואה עולה. אני מפציר בכל מי שזכאי להתחסן – ללכת ולהתחסן. זהו חיסון יעיל ומציל חיים. ניתן להתחסן מגיל 5 בכל קופות החולים. חשוב לקטוע את שרשרת ההדבקות ולהיבדק במידת הצורך בקופת החולים או באחד משני המתחמים בעיר, סמוך לאצטדיון ובצומת ירקונים. אני מפציר בכולם, חשוב ביותר לעטות מסיכה. אנא גלו אחריות ופעלו לפי ההנחיות".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

רחוק מהעין, קרוב ללב

סגן י', בן 23 מפתח תקוה, סיים ביום רביעי שעבר קורס מפעילי כלי טיס המאוישים מרחוק (כטמ"ם). את הקורס סיימו...

חדשות פתח תקווה28 בדצמבר 2021    דקה אחת
0

ציר ז'בוטינסקי נחסם בשל תאונת קטנוע

רוכב קטנוע נפצע ביום שני באורח בינוני בתאונת דרכים שבה היה מעורב על פי החשד גם נהג רכב פרטי שחלף...

חדשות פתח תקווה28 בדצמבר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה