חדשות פתח תקווה

נעצר חשוד במעשה מגונה בילדה בכפר גנים א'

חדשות פתח תקווה23 בפברואר 2020    דקה אחת
0

האיש, תושב אריאל (53), חשוד בתקיפת בת ה-8 סמוך לביתה • בשלב זה של החקירה, לא ברור אם היה מעורב במקרים דומים שאירעו בעיר • אמה של הילדה: "מקווה שבאמת מדובר באדם שתקף את בתי"

נעצר חשוד במעשה מגונה  בילדה בכפר גנים א'
החשוד, כפי שתועד במצלמת האבטחה. מעצרו הוארך ׀ צילום: מצלמות אבטחה

 

בחלוף חמישה שבועות מהאירוע, עצרו חוקרי מחלק הנוער של משטרת פתח תקוה חשוד בביצוע מעשה מגונה בילדה בת 8 בשכונת כפר גנים א' בעיר. ביום שני עוכב החשוד, תושב אריאל בן 53, לחקירה – שבסיומה נעצר. בית משפט השלום האריך את מעצרו בארבעה ימים.
בראשית ינואר השנה, בלוויית אמה, התלוננה הקטינה במשטרה. היא סיפרה כי בעת שפסעה לביתה בשעת ערב, לאחר שחזרה מביקור אצל חברתה, מרחוב סנדר חדד לרחוב חפץ מרדכי בשכונת כפר גנים א', עקב אחריה אלמוני, וככל שניסתה לחמוק ממנו, הוא התחקה אחר צעדיה.
הקטינה ניסתה להסתתר מאחורי רכב חונה, פנתה לעוברי אורח במטרה לשדר מצוקה, אולם איש לא בא לעזרתה ולא הבחין בחשוד שפסע אחריה במטרה לפגוע בה. כשנכנסה לחצר בניין מגוריה, אחז בה החשוד בחוזקה, לפת את ידו סביב צווארה, סתם את פיה וניסה לגרור אותה לפינה צדדית.
הקטינה לא ויתרה, בעטה ברגליו, וברגע ששחרר את ידו מפיה, החלה לצעוק בהיסטריה, מה שגרם לו להימלט מהמקום, מבלי שהצליח לבצע את זממו.
הילדה טיפסה במדרגות לביתה, התפרצה פנימה כשהיא נסערת ובוכה וצעקה: "הוא רצה לעשות לי…".
מיד כששמעה אמה על מה שחוותה, היא פנתה למשטרה והתלוננה כי בתה חוותה תקיפה מינית על ידי אלמוני שעקב אחריה. חוקרי מחלק הנוער הגיעו לביתה תוך דקות ופתחו בחקירה, שבמהלכה אספו חומרים ממצלמות אבטחה, שבחלקן נצפה החשוד שנעצר השבוע.
מחקירה ראשונית עולה כי בשלב זה לא ברור אם החשוד היה מעורב במקרים דומים שאירעו בעיר, למרות ההערכה הראשונית, שלפיה לפחות בשניים מהמקרים דווח על סממנים דומים. אמה של הילדה קיבלה את ההודעה על מעצרו ואמרה: "אני נרגשת ומקווה שבאמת מדובר באדם שתקף את בתי. אם כן, שייכנס אל מאחורי הסורגים כדי לרצות את עונשו".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

35 אלף שקל קנס למשליכי פסולת

בהמשך למאמצי העירייה למיגור תופעת השלכת הפסולת במרחבים הפתוחים אשר בפאתי העיר, בימים האחרונים בית משפט השלום בפתח תקוה השית...

חדשות פתח תקווה12 בינואר 2021    דקה אחת
0

מגבירים הילוך: עיריית פתח תקוה תאכוף הפרות...

אמש התקבל דיווח על אירוע שהתקיים במהלך שעות אחר הצהריים בניגוד להנחיות הסגר על גג מבנה ציבורי ברחוב משורר. עם...

חדשות פתח תקווה11 בינואר 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה