חדשות פתח תקווה

נעצר חשוד במעשה מגונה בילדה בכפר גנים א'

חדשות פתח תקווה23 בפברואר 2020    דקה אחת
0

האיש, תושב אריאל (53), חשוד בתקיפת בת ה-8 סמוך לביתה • בשלב זה של החקירה, לא ברור אם היה מעורב במקרים דומים שאירעו בעיר • אמה של הילדה: "מקווה שבאמת מדובר באדם שתקף את בתי"

נעצר חשוד במעשה מגונה  בילדה בכפר גנים א'
החשוד, כפי שתועד במצלמת האבטחה. מעצרו הוארך ׀ צילום: מצלמות אבטחה

 

בחלוף חמישה שבועות מהאירוע, עצרו חוקרי מחלק הנוער של משטרת פתח תקוה חשוד בביצוע מעשה מגונה בילדה בת 8 בשכונת כפר גנים א' בעיר. ביום שני עוכב החשוד, תושב אריאל בן 53, לחקירה – שבסיומה נעצר. בית משפט השלום האריך את מעצרו בארבעה ימים.
בראשית ינואר השנה, בלוויית אמה, התלוננה הקטינה במשטרה. היא סיפרה כי בעת שפסעה לביתה בשעת ערב, לאחר שחזרה מביקור אצל חברתה, מרחוב סנדר חדד לרחוב חפץ מרדכי בשכונת כפר גנים א', עקב אחריה אלמוני, וככל שניסתה לחמוק ממנו, הוא התחקה אחר צעדיה.
הקטינה ניסתה להסתתר מאחורי רכב חונה, פנתה לעוברי אורח במטרה לשדר מצוקה, אולם איש לא בא לעזרתה ולא הבחין בחשוד שפסע אחריה במטרה לפגוע בה. כשנכנסה לחצר בניין מגוריה, אחז בה החשוד בחוזקה, לפת את ידו סביב צווארה, סתם את פיה וניסה לגרור אותה לפינה צדדית.
הקטינה לא ויתרה, בעטה ברגליו, וברגע ששחרר את ידו מפיה, החלה לצעוק בהיסטריה, מה שגרם לו להימלט מהמקום, מבלי שהצליח לבצע את זממו.
הילדה טיפסה במדרגות לביתה, התפרצה פנימה כשהיא נסערת ובוכה וצעקה: "הוא רצה לעשות לי…".
מיד כששמעה אמה על מה שחוותה, היא פנתה למשטרה והתלוננה כי בתה חוותה תקיפה מינית על ידי אלמוני שעקב אחריה. חוקרי מחלק הנוער הגיעו לביתה תוך דקות ופתחו בחקירה, שבמהלכה אספו חומרים ממצלמות אבטחה, שבחלקן נצפה החשוד שנעצר השבוע.
מחקירה ראשונית עולה כי בשלב זה לא ברור אם החשוד היה מעורב במקרים דומים שאירעו בעיר, למרות ההערכה הראשונית, שלפיה לפחות בשניים מהמקרים דווח על סממנים דומים. אמה של הילדה קיבלה את ההודעה על מעצרו ואמרה: "אני נרגשת ומקווה שבאמת מדובר באדם שתקף את בתי. אם כן, שייכנס אל מאחורי הסורגים כדי לרצות את עונשו".

כתבות נוספות בחדשות פתח תקווה

0

נספתה בשרפה שנגרמה ככל הנראה מעישון

תושבת פתח תקווה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בדירתה ברחוב דרור בשכונת שערייה בעיר.  שלושה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום איתרו את...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    2 דקות
0

שריפה ברחוב דרור

שלושה צוותי כיבוי וחילוץ פועלים בשריפה בדירה בפתח תקווה ברחוב דרור. בדירה יש שריפה וודאית וחשש גדול להמצאות 2 לכודים, ...

חדשות פתח תקווה30 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה